Šta jedu ljudožderi

#3236 od 15.04.2018 : Pitalice
Šta jedu ljudožderi za vreme posta?
• Ronioce!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 218 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1937 od 27.07.2015 : Bračni
Dolazi muž kući sa posla, a na vratima ga čeka žena u seksi donjem vešu i kaže mu:
• Želim da imamo filmski seks.
Bez reči muž joj zavali šamarčinu, priveza je za radijator, odradi je od pozadi, raspali je nekoliko puta po zadnjici, lupi je par puta đokom po čelu i istrese joj se u facu. Žena, onako rasturena i razbucana, nekako se oslobodi, četvoronoške krenu prema kupatilu i reče:
• Mi definitivno ne gledamo iste filmove.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 60 Ocena: 
#347 od 19.08.2013 : Crni humor
Razgovaraju muž i žena:
• Dragi, šta to radiš?
• Pravim ti stolicu.
• I kada će biti gotova?
• Evo, samo da ugradim utikač.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 155 Ocena: 
#3332 od 21.04.2019 : Aforizmi i grafiti
Oralni seks u šumadiji košta 500 dinara. Pa, ... ja davno tvrdim da nas ovde u Beogradu deru sa skupoćom!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 139 Ocena: 
#3252 od 01.05.2018 : Pitalice
Kako se zove sida na ruskom?
• Buljševizam.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 130 Ocena: 
#3284 od 25.10.2018 : Chuck Norris
Nije Bog pomogao Mojsiju da isuši more, nego je Chuck Norris punio bazen!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 103 Ocena: 
#1251 od 10.02.2015 : Perica
Na času nastavnik učenicima govori o narkomaniji i efektima delovanja opojnih droga:
• Dvadeset do šezdeset minuta nakon unošenja u organizam droga izaziva provalu oslobođene energije i euforiju. Dolazi do povećanja budnosti i energije, kao i potiskivanja žeđi, umora i sna. Javlja se živahnost i raste osećaj bliskosti sa drugom osobom ili okruženjem, a moguće je plesati satima. Zvukovi, boje i emocije izgledaju i doživljavaju se intenzivnije, a javljaju se i halucinacije.
Perica ustade i upita:
• Nastavniče, a ima li droga i loših strana?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
#2047 od 18.09.2015 : Životinje
Zašto slon ne želi da koristi kompjuter?
• Boji se miša.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#1873 od 11.07.2015 : Crnogorci
Koja je sličnost između Crnogorca i magle?
• Oboje se dižu oko podne.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 33 Ocena: 
#2040 od 15.09.2015 : Cigani
Muva Ciga žensku, pa je pita:
• Da li si slobodnih shvatanja u seksu?
Ženska odgovara:
• Jesam.
• Aha. I, ... dokle si najdalje stigla sa dečkom?
• Do Beča.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 50 Ocena: 
#2799 od 10.10.2016 : Mujo i Haso
Razgovaraju Mujo, Haso i Suljo:
• Haso, udvaraš se, za vrijeme romantične večere, jednoj mladoj djevojci iz dobre porodice, koja je vrlo lijepo vaspitana. Odjednom, moraš otići do toaleta. Šta bi joj rek'o?
• Sačekaj me sekundu, idem pišati.
• To bi bilo vrlo prosto i nekulturno s tvoje strane. Suljo, šta bi ti rek'o?
• Oprosti, moram otići do toaleta, odmah se vraćam.
• Ovo je već bolje - reče Mujo.
• A šta bi joj ti, bolan Mujo, rek'o? - upita Haso.
• Ja bi rek'o: Izvinjavam se što se moram udaljiti na trenutak, draga moja, idem pružiti ruku jednom bliskom prijatelju, s kojim ću te, nadam se, imati prilike upoznati nakon večere.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 73 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.