pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pogledam u ogledalo

#1958 od 31.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Pogledam u frižider - gladan sam. Pogledam u ogledalo - nisam.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2675 od 15.07.2016 : Aforizmi i grafiti
Žao mi je što sam te ostavila kada sam ti bila najpotrebnija, ali ti znaš da te ja volim najviše na svetu. Ljubi te tvoja pamet.
#3056 od 28.08.2017 : Svaštara
Mama molim te da me više ne pokrivaš noću kada spavam! • Sine, pa znaš da se plašim da nenazebeš ... • Razumem mama, ali otkrivaš mi ženu!
#962 od 26.12.2014 : Crni humor
Rat. Dva neprijateljska rova na razdaljini od tridesetak metara. Jednom vojniku je sve dosadilo, pa dovikne neprijatelju: • Ko hoće da igra Ruski rulet, neka digne glavu!
#247 od 28.05.2013 : Mujo i Haso
Pita Haso Muju: • Je li ba, Mujo, koja je razlika između besplatno i džaba? Mujo odgovara: • Pa to ti je lako objasniti, evo vidi, školovanje je bilo besplatno ali ti si u tu školu išao džaba ...
#1692 od 19.05.2015 : Svaštara
Umro peder i stigao kod svetog Petra. Otvorio Pera tefter, gleda, lista, pa će: • Znaš šta sinko! Ti osim ovog poroka i nemaš nekih drugih grehova. Ajd' jedno mesec dana u pakao, pa ćemo posle da te prebacimo u raj. Posle mesec dana krenuo sveti Petar u šetnju, pa navratio malo i u pakao. Kad tamo katastrofa. Vatre ugašene, u kazanima voda ne krčka, a đavolčići besposleni sede okolo. • Šta je ovo deco? Što su vatre pogašene? • More čika Pero, od kako si poslao onog pedera, niko ne sme da se sagne da naloži vatru!
#1420 od 11.03.2015 : Chuck Norris
Telefon je izumeo Aleksandar Graham Bell 1875. godine. Kad ga je sklopio video je da ima dva propuštena poziva. Zvao ga je Chuck Norris.
#1987 od 19.08.2015 : Plavuše
Pita drugarica plavušu: • Kako je bilo u bioskopu? Plavuša odgovara: • Joj ćuti, bilo je grozno! Morala sam tri puta da menjam mesto. • Zar te neko dirao? • Da, ali tek na četvrtom mestu.
#2862 od 28.11.2016 : Pitalice
Zašto Deda Mraz nosi lenjir? • Meri Krismas.
#3157 od 25.01.2018 : Aforizmi i grafiti
Žene loše parkiraju jer ih ceo život lažu koliko je 20 centimetara.
#2688 od 24.07.2016 : Mujo i Haso
Mujo bio šegrt u kovačkoj radnji. Kaže majstor kovač Muji: • Sada ću kliještima uzeti užarenu potkovicu iz peći i kad ti klimnem glavom, ti čekićem udari po njoj ... Ne zna se šta je kovač rekao Muji kada se osvestio!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo