dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nešto je boli grlo

#1387 od 08.03.2015 : Cigani
Zatekne mali Ciga mamu i tatu kako se tucaju, pa pita iznenađeno: • Tato, šta to radite, bre?! • Marš napolje bre, vidiš da ti je majka bolesna, pa je lečim! Mali ciga, uplašen i zbunjen, izađe iz sobe. Sutradan otac dolazi kući ranije, i odmah s vrata pita malog: • De ti je majka? • Nešto je boli grlo, otišla kod komšije da se leči.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2570 od 13.05.2016 : Aforizmi i grafiti
Pre mesec dana je ostavila cigarete. Pre dve nedelje kafu. Prošle nedelje slatkiše. Mislim da sam ja sledeći ...
#1496 od 26.03.2015 : Svaštara
Devojka piše dečku pismo: • Ja ovako više ne mogu, ne volim te, a i 4 puta sam te prevarila, vrati mi moju sliku i oprosti. Dečko sav razočaran, odluči da joj se osveti pa pokupi slike svih devojaka koje je imao, ubaci slike u kovertu i napiše: • Ja ne znam koja si ti, uzmi svoju sliku a ostale vrati.
#2177 od 14.11.2015 : Svaštara
Pored male devojčice u avionu sedi menadžer jedne velike kompanije. Okrene se prema njoj i kaže: • Ne bi li mi malo razgovarali? Čuo sam da vreme u avionu prođe brže, ako se razgovara sa saputnicima! Devojčica, koja je upravo otvorila knjigu, zatvori je, okrenu se prema njemu i kaže: • O čemu bi hteli da razgovaramo? • U stvari, ne znam ni sam - kaže menadžer - Kako bi bilo da govorimo o nuklearnoj energiji? • U redu - kaže devojčica - to bi bila zanimljiva tema! Ipak mi dozvolite da Vas pre toga ja nešto pitam! ... Konj, krava i srna jedu jedno te isto - travu! Međutim, srna izbacuje iz sebe sitne kuglice, krava pljosnate kolače, a konj izbacuje loptaste komade suve trave. Zašto je to tako? Nakon kraćeg razmišljanja menadžer reče: • Ne znam kako da to razumem! • Smatrate li se onda dovoljno kompetentnim da govorite o nuklearnoj energiji, kada ništa ne znate ni o običnim govnima?
#2898 od 27.12.2016 : Svaštara
Šef sakupio radnike pa kaže: • Imam lošu vest. Zbog ušteda koje su neophodne, moram da otpustim nekoga od vas! • Mene ne možete jer sam pripadnik nacionalne manjine i mogu da vas tužim za rasizam - reče crnac. • Ja sam žena. Odmah ću vas dati na sud zbog šovinizma – reče sekretarica. • Samo pokušajte, pa ćete završiti na sudu zbog religiozne diskriminacije – reče musliman. • Probajte da mi date otkaz, pa ću da vas tužim za diskriminaciju starih lica – reče 70-godišnji vođa grupe. Sada svi pogledi padoše na mladog, belog i zdravog radnika. On se na trenutak zamisli, pa tiho kaže: • U zadnje vreme mi se čini da sam gej ... !
#2533 od 15.04.2016 : Aforizmi i grafiti
Nikad ne obaraj ruku sa momkom koji šest meseci nije imao devojku.
#1438 od 14.03.2015 : Svaštara
Sveže udata trudnica na ultrazvuku ... Ginekolog kaže: • Gospođo, pa Vi nosite blizance! • Vidi, vidi, ... i od kuma se primilo.
#1836 od 30.06.2015 : Policajci
Razgovaraju dve plavuše, pa jedna kaže drugoj: • Jesi li čula da će ovog leta biti sneg do kolena? Ova joj odgovori: • Ne, ... ja sam čula da će ovog leta biti vrućine i do 50 stepeni. U tom trenutku naiđe policajac pa kaže: • Lele, pa ko da čisti sneg po toj vrućini?!
#2546 od 27.04.2016 : Perica
Učiteljica upozorava đake da će sutra biti pismeni zadatak iz matematike, da niko ne sme da izostane, da nikakva lekarska i druga opravdanja neće pomoći. Perica pažljivo sasluša i pita: • A šta ako budem iscrpljen od seksa? • Ništa, Perice, pisaćeš drugom rukom - odgovori učiteljica.
#1512 od 29.03.2015 : Policajci
Koja je sličnost između policajca pripravnika i praseta? • Oboje za kratko vreme postanu svinje!
#1997 od 19.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Kada dam nekome savet, to ne znači da sam pametniji, već da sam napravio više gluposti pa imam iskustva.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo