pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Sada sam odrastao

#2617 od 07.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Kada sam bio mali, pišao sam po pesku, a sada sam odrastao, pa serem po Fejsu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#937 od 22.12.2014 : Perica
Učiteljica pita učenike da nabroje delove ljudskog tela koji su u paru. Javi se Perica: • Pa ... dva uha, dva oka, dve ruke, dve noge, dva penisa. • Perice, pa kako dva polna organa? • Jeste, jeste, učiteljice, video sam kod tate. On ima jedan mali sa kojim ujutro piški i jedan veći sa kojim se noću mama igra.
#1903 od 21.07.2015 : Babe
• U starosti se događaju tri stvari - kaže jedna baba - Prva je da slabi pamćenje, a druge dve sam zaboravila.
#2480 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Devojke, možete slobodno početi da izlazite sa momcima iz ljubavi, niko više nema para.
#467 od 23.07.2014 : Policajci
Otišao pandur da kupi taksene marke na trafici i pita prodavačicu: • Imate li taksene marke od pet dinara? • Imamo! • A pošto su?
#1419 od 11.03.2015 : Crnogorci
Čudi se mladi Crnogorac: • Nikako ne mogu da shvatim kako su naši đedovi mogli da žive bez svetla, televizora, interneta, kola i deterdženta? Odgovora mu stariji: • Pa i nijesu mogli. Vidiš li, avetinjo, da su svi pomrli?
#2160 od 10.11.2015 : Mujo i Haso
• Bolan, Mujo, imaš li eMail adresu? • Jašta, nego imam! • De, daj da upišem ... • Piši: znam@kotijebezenu.co.ja
#2997 od 15.03.2017 : Piroćanci
Svaki autohtoni Piroćanac ima dve špijunke na vratima: • Gornju - da vidi ko mu dolazi u goste! • Donju - da vidi nosi li taj nešto u rukama!
#1715 od 28.05.2015 : Mujo i Haso
Vraćaju se Mujo i Haso sa ekspedicije po Antarktiku. Na izlasku iz aviona, još na stepenicama, mašu rukama i nešto očigledno raspravljaju. Dograbe prvog čoveka koji se tu našao i Mujo ga pita: • Je li, postoje li ovoliko visoke časne sestre? - i pri tom pokaže rukom na jedno metar od zemlje. Ovaj odgovori da ne postoje. Mujo se okrene Hasi i kaže: • Ama, bolan, Haso, jesam li ti rekao da smo tucali pingvine.
#181 od 20.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Naš deda je otišao na onaj svet. Taj kad negde ode, ne zna da se vrati!
#1667 od 26.04.2015 : Bračni
Prvog dana kaže žena mužu: • Dragi, idem u teretanu. • Dobro draga. Drugog dana kaže žena mužu: • Dragi, idem na aerobik. • Dobro draga. Trećeg dana kaže žena mužu: • Dragi, idem na jahanje. • Znam draga, konj je zvao već tri puta.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo