pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Dupli pas

#3020 od 10.06.2017 : Pitalice
Koji je omiljeni potez kineskog fudbalera? • Dupli pas!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#334 od 19.08.2013 : Crnogorci
Sedi Crnogorac u dvorištu, mrzi ga da živi. U neko doba dohvati mobilni i pozove ženu. Ona se javi sa sprata: • Šta je? • Ama, ženo, imamo li mi još onije serum protiv zmijskog ujeda? • Imamo - odgovori ona - a što, da te nije ujela zmija? • Ama nije, no se primiče!
#1635 od 19.04.2015 : Cigani
Juri policajac Cigu i viče za njim: • Stani, Cigo! Ciga odgovori: • Stani ti, tebe niko ne juri! • Ma, stani hoću nešto da ti kažem! • Neka hvala, ne moramo mi Cigani baš sve da znamo!
#2788 od 30.09.2016 : Perica
Mama kaže Perici: • Sine, lepa ti je devojka! • Hvala mama, a nije ni skupa, 50 eur na sat!
#248 od 28.05.2013 : Pitalice
Kako sponzorša broji do osam? • X1, A2, M3, A4, X5, X6, Q7, R8!
#2428 od 22.02.2016 : Lala i Sosa
Pita Sosa Lalu: • Lalo, kada bi znao da ti je ostalo još samo pola sata života, šta bi radio? • Ta, vodio bih ljubav sa tobom, Soso! • Lepo, a ostalih 25 minuta?
#1778 od 12.06.2015 : Međunarodni
Hvali se Amerikanac Bosancu kako njegova država stalno napreduje, kako se kod njih sve bolje i bolje živi, pa kaže: • Evo već sutra mi ćemo živeti bolje nego danas. A Bosanac mu odgovara: • Nije to ništa, mi već danas živimo bolje nego što ćemo živeti sutra!
#1991 od 19.08.2015 : Babe
Vidi unuk dedu kako sedi na klupi bez gaća pa ga upita: • Deko, što sediš bez gaća na klupi? • Ma pusti sinko, to je ideja ove tvoje lude babe, juče sam sedeo na klupi bez šala pa mi se ukočio vrat ...
#2472 od 25.03.2016 : Cigani
Jednom su baba i unuk zamenili tablete. Unuk je zaspao u diskoteci, a baba je isplela čarapu od tri metra.
#2968 od 16.02.2017 : Oglasi
Prodajem kuću sa pogledom na budućnost. Lokacija: Preko puta groblja!
#653 od 15.11.2014 : Svaštara
Vrhunac pijanstva je kad uđeš u taksi i taksista te pita: • Gde ćeš? A ti mu kažeš: • Šta te briga!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo