dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Čim izađem iz autobusa

#1004 od 01.01.2015 : Perica
Ulazi majka sa malim Pericom u autobus. Kaže majka Perici: • Kad te kondukter pita koliko imaš godina ti reci šest, jer ti tako neće naplatiti kartu. Nakon dva minuta dolazi kondukter i pita Pericu: • Koliko godina imaš? Perica odgovara: • Imam šest godina. Kondukter ga ponovo upita: • A kada ćeš napuniti sedam godina? A Perica će: • Čim izađem iz autobusa.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3283 od 24.10.2018 : Perica
Ode Perica u zoološki vrt i vidi pauna, pa kaže mami: • Mama, vidi kokošku koja cveta!
#1334 od 25.02.2015 : Crnogorci
Crnogorac se udvara devojci: • Mala, niko ne može da ti kupi onoliko koliko ja mogu da ti obećam.
#1107 od 16.01.2015 : Mujo i Haso
Dođe Mujo kod Hase, a on izvadio „onu stvar“ i greje je na peći. • Pa šta to radiš, bolan Haso? • Treniram fiziku. • Pa šta ti je to? • Kažu da kada zagreješ neko telo – ono se širi, a kada hladiš – ono se skuplja, pa eto i ja eksperimentišem da vidim da li je to istina. • Dobro bolan, a gde ti je Fata? • Pa u frižideru, ... i ona trenira!
#1834 od 30.06.2015 : Bračni
Muž i žena se spremaju za izlazak. Pita muž ženu kako da se očešlja, kad ima samo tri dlake na glavi. Žena mu odgovori: • Jednu dlaku na jednu stranu, drugu na drugu, a onu treću po sredini. Češlja se on tako pola sata i utom mu otpadne jedna dlaka. • Ženo, kako sada? Ona mu odgovori: • Jednu na jednu, a drugu na drugu stranu. Opet se on tako češlja i češlja i otpadne mu i druga dlaka. • Pa, ženo, kako ću sada? Ona će na to: • Ma, baš me briga, idi raščupan!
#1628 od 18.04.2015 : Svaštara
Dve žene provele zajedno u zatvorskoj ćeliji deset godina. Nakon što su ih pustili, u isto vreme, napolje, ova jedna se okrene i reče drugoj: • Ej, stani da ti ispričam još nešto!
#2463 od 18.03.2016 : Plavuše
Sakrili se momak i plavuša u jednu kapiju i ljube se. Posle kraćeg vremena, momak se uzbudi i kaže plavuši: • Hajde da ti i ja zajedno uradimo nešto veoma bezobrazno. • Važi, hajde da im se pokakimo u kapiju! - predloži oduševljeno plavuša.
#147 od 15.03.2013 : Babe
Baka na samrti saopštava unuku: • Želim da ti ostavim moju farmu, što uključuje njive, kuću, traktor, drugu opremu i 2.398.750$ Unuk, sav ozaren što je odjednom postao bogataš kaže: • O, bako, koliko si ti dobra prema meni, a ja nisam ni znao da ti imaš farmu ... gde se nalazi? Uz poslednji uzdah baka prošapta: • Na Fejsbuku ...
#787 od 05.12.2014 : Chuck Norris
Čak Noris nikad neće dobiti srčani napad! Njegovo srce nije glupo da ga napadne.
#845 od 12.12.2014 : Plavuše
Upadne lopov u kuću, stavi plavuši pištolj na glavu i pita: • Pare ili život? A plavuša će na to: • Pa život već imam, ali pare bi mi dobro došle.
#2024 od 05.09.2015 : Svaštara
• Ko smo mi? • SRBI! • Šta hoćemo? • PETICIJU PROTIV RIJALITIJA! • Kad hoćemo? • Evo samo da vidimo koga će da izbace.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo