Oće mi kupiš jedan čips

#2779 od 22.09.2016 : Piroćanci
Šetaju otac i sin kroz Pirot. Sin upita oca:
• Tato, tato, oće mi kupiš jedan čips?
• Nemo be sine, oće te posle tera na sok!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 80 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#50 od 11.03.2013 : Oglasi
Poklanjam pudlicu. Zvati od 5 po podne do 10 uveče. Ako se javi ženski glas - odmah spusti slušalicu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 58 Ocena: 
#2917 od 12.01.2017 : Doktori
Sestra doziva doktora:
• Doktore, dođite brzo, simulant iz sobe 110 je umro!
A doktor će:
• E, sad je stvarno preterao!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 57 Ocena: 
#3080 od 27.10.2017 : Piroćanci
Žali se jedan Piroćanac:
• Juče mi bila familija iz Beč, doneli neki keks od evro i po, dve čokolade i 200 grama kafe, a pojeli i popili moju penziju i pola ženine plate!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 92 Ocena: 
#2359 od 16.01.2016 : Životinje
Kupio Pera papagaja, odnese ga kući i stavi kavez na balkon. Prolazi policajac ulicom, a papagaj će:
• Dole vlada, dole vlada!
Dođe policajac kod Pere, pa mu kaže:
• Čuj Pero, izbaci ovu ptičurinu, inače ideš ravno u zatvor, a ptičurina u supu!
Ode Pera kod prodavca, kaže mu u čemu je problem i zatraži da mu zameni papagaja za drugog. Prodavac zameni papagaja i kaže:
• Ovaj ti je je po izgledu potpuno isti, ali neće praviti probleme jer je pobožan i zna samo svete reči!
Stavi Pera kavez na balkon, kad eto istog policajca. Gleda on papagaja, misli da je to onaj stari, a papagaj samo ćuti. Policajac, da bi ga isprovocirao, poče da ponavlja:
• Dole vlada, dole vlada!
A papagaj će na to:
• Daj Bože, daj Bože ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 50 Ocena: 
#3131 od 25.11.2017 : Plavuše
Plavuša se hvali:
• Imam najromantičnijeg dečka na svetu! Zaplakao je kada je video srce koje sam mu nacrtala ključem na haubi ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 86 Ocena: 
#78 od 13.03.2013 : Studenti
Student piše roditeljima:
• Već dugo mi se ne javljate. Pošaljite mi 300 eura da znam da ste dobro!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 70 Ocena: 
#2137 od 30.10.2015 : Aforizmi i grafiti
Nađi devojku sa mozgom, pičku ima svaka.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 39 Ocena: 
#1985 od 16.08.2015 : Perica
Perica i njegov otac poveli svoje dve krave, belu i crnu, u susedno selo da ih bik oplodi. Kada su stigli, otac ostavi Pericu da pazi da krave budu oplođene, a on ode u kafanu na piće. Nakon pola sata, utrča Perica u kafanu sav zadihan i reče ocu:
• Tata, da si samo video kako je bik jebo belu kravu!
Otac mu opali šamarčinu, istera ga iz kafane i poče da viče:
• Pa, jesi li ti normalan! Kako se to izrazavaš pred ljudima! Ne kaže se bik jebo kravu, već da ju je "iznenadio". Hajde sad nazad u štalu i pazi šta ćeš reći sledeći put!
Nakon izvesnog vremena, utrčava Perica opet u kafanu:
• Tata, da si sad video kako je bik iznenadio crnu kravu!
A otac, sav ponosan, upita:
• Kako sine?
• Opet jebo belu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 74 Ocena: 
#2099 od 10.10.2015 : Pitalice
Ko se kreće brzinom svetlosti?
• Penzioner koji je ugledao prazno mesto u autobusu.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 59 Ocena: 
#503 od 27.10.2014 : Svaštara
Dečko šalje devojci SMS:
• Molim korisnika da se uda za mene.
Dobija odgovor:
• Poštovani korisniče, na Vašem računu nema dovoljno novca za ovu uslugu.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 25 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.