dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Izgubljen spermatozoid

#3096 od 03.11.2017 : Oglasi
Noćas na splavu `Lude noći` izgubljen jedan mali spermatozoid. Poštenoj nalazačici želim redovan ciklus!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2703 od 01.08.2016 : Aforizmi i grafiti
Ako si čitavog dana aktivan kao pčela, radiš kao konj i na kraju dana si umoran kao pas, konsultuj veterinara, postoji mogućnost da si magarac.
#672 od 18.11.2014 : Plavuše
Ode plavuša na logorovanje sa društvom. Podele zadatke ko šta treba da uradi. Plavuša dobije zadatak da upali logorsku vatru. Uzme šibice i počne da pali ali ni jedana da se upali. Dođe vodič društva i pita: • Hej, vidim imaš nekih problema sa paljenjem šibica?? A plavuša ko plavuša, kaže mu: • Ma nemam pojma što sad neće, svaku šibicu sam kod kuće probala i svaka je radila.
#116 od 15.03.2013 : Životinje
Idu dva puža ulicom, i jedan kaže drugom: • Ajmo u bioskop! • Važi, a šta se daje sledeće godine?
#1716 od 28.05.2015 : Svaštara
Razgovaraju dva druga: • Moja devojka mnogo laže. • Šta je slagala? • Rekla mi je da je sinoć spavala kod najbolje drugarice. • Otkud znaš da je slagala? • Pa, ja sam sinoć spavao sa njenom najboljom drugaricom ...
#2056 od 19.09.2015 : Doktori
Ginekolog pregleda mladu ženu pa kaže: • Gospođo, imam za Vas jednu dobru vest! • Nisam ja gospođa, ja sam gospođica! • Eee, onda imam za Vas jednu lošu vest!
#3307 od 11.01.2019 : Pitalice
Kako se pametna žena štiti od svinjskog gripa? • Razvede se od krmka, i konzumira samo piletinu!
#992 od 31.12.2014 : Životinje
Ide zec kroz šumu i sretne mazgu: • Zdravo, ja sam zeka. A ko si ti? • Ja sam mazga. • A šta je to mazga? • To je kada ti je ćale konj, a keva magarica. Zec slegne ramenima i nastavi dalje. Naiđe na vučjaka: • Zdravo, ja sam zeka. A ko si ti? • Ja sam Vučjak. • Šta je to vučjak? • To je kada ti je ćale vuk, a keva pas. Zec slegne ramenima i nastavi dalje. Naiđe na konjsku muvu: • Zdravo, ja sam zeka. A ko si ti? • Ja sam konjska muva. • Eee, ne zajebavaj.
#1050 od 09.01.2015 : Babe
Baka i deda gledaju TV: • Bože, Bože, eto gde smo stigli, nema više srama. Vidi, puštaju porno filmove na televiziji! – rezignirano će baka. Na to deda ustaje sa sofe, stavlja naočare i prilazi bliže ekranu: • Ma, nije. To samo jedan bradonja jede bananu.
#124 od 15.03.2013 : Piroćanci
Vest dana! Piroćanac razbio ciglom izlog zlatare i pokrao svo zlato. Uhvaćen je kada se vratio po ciglu!
#1349 od 28.02.2015 : Svaštara
Upisao sin glumu. Posle par meseci, sav srećan dolazi kući. • Mama, tata, uspeo sam! Dobio sam ulogu! • Kakvu? • Igraću muža. • Dobro je za početak. - kaže otac - Kad se budeš malo izvežbao, sigurno će ti dati i neku ulogu sa tekstom.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo