Živu sam je zakopao

#1119 od 18.01.2015 : Perica
Perica se dere iz bašte:
• Mama, mama neka grozna krtica nam uništava baštu!
• Ubi je, zakolji je, spali je, baci je u reku!
Posle deset minuta, mama upita pericu:
• Jesi li ubio onu krticu?
• Ne - odgovori Perica - Gore od toga.
• Zapalio?
• Još gore od toga.
• Bacio u reku!?
• Ne, živu sam je zakopao!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 26 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#642 od 15.11.2014 : Međunarodni
Bili Slovenac, Bosanac, Srbin i Crnogorac u jednom avionu. Iznenada, avion se pokvari i počne da pada. Pošto su u avionu bila samo tri padobrana, a njih četvorica, svaki počne da se otima za padobran. Kaže Crnogorac:
• Nas je malo. Ako ja poginem, biće nas još manje.
Bosanac mu da padobran. Zatim kaže Slovenac:
• Mi Slovenci smo pametni ljudi, šteta bi bilo da ja poginem. Srbin mu da padobran. Slovenac i Crnogorac iskoče, a Bosanac kaže Srbinu:
• Šta ćemo ja i ti, jarane? Nas dvojica, a jedan padobran.
Srbin odgovori:
• Ne brini se ti ništa, imamo mi dva padobrana. Ja sam Slovencu dao ranac – on je pametan, smisliće nešto do zemlje.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 33 Ocena: 
#1136 od 22.01.2015 : Studenti
Student, koji je pao na ispitu iz logike, priđe profesoru i reče:
• Ako znate odgovor na moje pitanje, uzimam index i odlazim, a ako ne znate odgovor, dajte mi prelaznu ocenu i odlazim.
Profesor reče nakon kraćeg razmišljanja:
• Ok, prihvatam izazov!
Student:
• Šta je to: legalno a nije logično, logično a nije legalno, a nije ni logično ni legalno??
Profesor je dugo razmišljao, nije našao pravi odgovor i dade studentu šesticu. Nakon toga ga je pitao za odgovor, a student je odmah odgovorio:
• Vi, imate 63 gpdone i oženjeni ste 35-godišnjakinjom, to je legalno, ali nije logično. Vaša žena ima 22-godišnjaka za ljubavnika, što je logično, ali nije legalno. Vi date šesticu ljubavniku Vaše žene, i ako je trebao da padne na ispitu, što nije ni logično, ni legalno!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 53 Ocena: 
#1477 od 22.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Tražim ženu svog života, ... ali pod uslovom da ne sazna njen muž.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
#2377 od 21.01.2016 : Aforizmi i grafiti
Smejao sam se debelima, pa sam se i sam ugojio. Smejao sam se ćelavima, pa sam i sam izgubio kosu. Sada se smejem samo bogatima ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 39 Ocena: 
#168 od 17.03.2013 : Međunarodni
Srbin na hrvatskoj graničnoj kontroli. Carinik mu uzima lične podatke. Komuniciraju na engleskom. Dođoše tako i do zanimanja, pa carinik upita:
• Occupation?
A Srbin odgovara:
• No, no ... just visit!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 62 Ocena: 
#2504 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Kako ćemo? - pitanje koje povezuje frizere, prostitutke i ljude kojima fali ideja!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 46 Ocena: 
#3132 od 26.11.2017 : Mujo i Haso
Dođe Haso kod Fate i pita:
• Šta je, Fato, što plačeš?
• Mujo je otišao po cigare pre dve nedelje i još se nije vratio!
• Neka, Fato, uzmi moje cigare.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 89 Ocena: 
#433 od 02.05.2014 : Oglasi
Menjam taštu za kombajn.
Šifra: Zmaj za zmaja.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 59 Ocena: 
#1810 od 23.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Nisam ginekolog, ali mogu odmah da prepoznam pičku od čoveka.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 30 Ocena: 
#1176 od 29.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Polovina mladih u Srbiji vidi bolju budućnost. Druga polovina nema para da kupi drogu.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 37 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.