dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Žao mi je što si glupa

#338 od 19.08.2013 : Perica
Viče majka na Pericu: • Perice, kako smeš da kažeš sestri da je glupa?! Odmah joj reci da ti je žao! • Seko, žao mi je što si glupa!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#225 od 02.04.2013 : Pitalice
Koja vrsta ljudi se razmnožava bez seksa? • Penzioneri!
#2998 od 16.03.2017 : Bračni
Dolazi muž sa posla crvenog obrazaa a žena ga pita: • Šta ti je? • Ma, sekretarici se uvukla suknja u dupe, a ja izvukao i ona mi opali šamarčinu! • Pa i neka je, kad se petljaš gde ti nije mesto! Drugi dan opet isto, a žena ga upita: • Da nisi opet povukao suknju sekretarici? • Nisam ja, nego kolega. • Pa, što je tebe ošamarila ako je on povukao suknju? • Ma, kada sam video šta je uradio, a znam da ona to ne voli, ja gurnuh suknju nazad ...
#2512 od 29.03.2016 : Mujo i Haso
Na gradilištu viče Mujo: • Bolan, Haso, je l' u tebe metar? • Ma jok, samo 15 santimetara!
#116 od 15.03.2013 : Životinje
Idu dva puža ulicom, i jedan kaže drugom: • Ajmo u bioskop! • Važi, a šta se daje sledeće godine?
#780 od 04.12.2014 : Svaštara
Objašnjava stariji spermatozoid mlađem: • Sine, kada kreneš u akciju, lutaj malo, pa ćeš naići na crnu rupu koja se zove materica. Uđi u nju i ti si završio svoj zadatak. Posluša mlađi starijeg i kad ugleda nešto crno - upita: • Jesi li ti materica? • Ne, ja sam karijes!
#471 od 16.09.2014 : Policajci
Vozi pop auto i naiđe na mrtvo magare koje leži na putu. Stane, nazove policiju i kaže: • Alo, ovde pop Milojica, imate jedno mrtvo magare na putu pa zovem da ga maknete, da se neko ne bi slupao. Policajac je hteo da se našali pa upita popa: • Aha pope, jesi li mu očitao molitvu? A pop će njemu: • Nisam, sad ću, nego sam hteo prvo rodbini da javim!
#2840 od 11.11.2016 : Životinje
Dođe orao u kafanu, napije se i ne može više da poleti, pa kaže: • Šta je ovo ljudi, kao da sam kopao a ne orao?!
#1401 od 09.03.2015 : Bračni
U sred noći probudi žena muža i kaže: • Dragi, baš sam nešto ružno sanjala i prepala sam se. Znaš, kada sam bila mala i kad sam se u sred noći bojala mraka, ili kad mi je bilo hladno, mama bi me uvek privila ka sebi, zagrlila i poljubila. A muž će: • Pa ti stvarno nisi normalna!? Sad, u pola noći, da te vozim kod mame?
#1538 od 03.04.2015 : Piroćanci
Šta radi piroćanac kada mu je hladno? • Sedi pored sveće. A šta radi kada mu je jako hladno? • Zapali sveću.
#2851 od 17.11.2016 : Svaštara
Kad je Bog stvarao čoveka, asistent mu je pomagao, pa ga upita: • Gotovo? • Dodaj mu još i mali prst na nozi. • Za šta? • Za nameštaj. • Nameštaj? • Veruj mi, biće smešno!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo