dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Što si se prepao?

#1737 od 04.06.2015 : Mujo i Haso
Seru Mujo i Haso pored puta, na ivici neke velike šume, kad se začu urlik medveda. • Šta je, Haso, što si se prepao? - pita Mujo. • Ma nisam Mujo, majke mi! Na to će Mujo: • Pa što onda brišeš moju guzicu?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1720 od 30.05.2015 : Svaštara
Ono što sam iz španskih serija naučio, to je da poštujem kućnu pomoćnicu. Možda mi je majka ...
#798 od 05.12.2014 : Crni humor
Vodi pandur jednog čoveka u zatvor. Čuje se galama i pita on policajca: • Kakva je to galama? • Ma ništa, kolege izvršavaju smrtnu kaznu na električnoj stolici. • A zašto osuđenik toliko viče? • Nestalo struje pa ga dovršavaju na sveću!
#3074 od 16.10.2017 : Mujo i Haso
Mujo pita Fatu: • Fato, da li ti je neko rekao da si prelepa? • Nije. • Ma boli te kurac, bar imaš iskrene prijatelje!
#2286 od 13.12.2015 : Cigani
Prođe Ciga konjskom zapregom na crveno svetlo, zaustavi ga policajac i kaže mu da mora platiti kaznu: • Ali, nemam ti ja pare! – vadi se Ciga. • Ne zanima me, zakon je zakon, moraš platiti! – odgovara policajac. • Ali nemam ... • Ma, moraš platiti! I tako redom ... Na kraju kaže policajac: • Dobro, ako nemaš pare, šta mi možeš dati pa da te pustim? Ciga razmisli malo, pa kaže: • Evo, imam ovde iza jednu flašu s kokosovim mlekom ... mogu ti ga dati. • Dobro, ajde, kada nemaš ništa drugo ... – odgovori policajac, srećan što će probati kokosovo mleko koje nikada do tada nije probao ... Popije pandur mleko i pusti Cigu ... Ovaj sedne na svoje mesto, uhvati uzde i vikne: • Điha, Kokose!
#2066 od 28.09.2015 : Svaštara
Razgovaraju na dasci čekić i ekser: • Dobar si ti, mali - reče čekić ekseru i pri tom ga lupnu po glavi.
#2026 od 06.09.2015 : Lala i Sosa
Ušao Lala u štalu gde Sosa radi oko volova, pa pita: • Je li, Soso, jesu li svi volovi na broju? • Sad jesu - odgovori Sosa.
#1545 od 04.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Neko potroši brdo novca da bi obišao svet, a ja potrošim bocu vina i svet se okreće oko mene!
#82 od 13.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Ne stidim se svoga siromaštva, do njega sam došao poštenim radom.
#1546 od 05.04.2015 : Bračni
Došao Mujo iz kafane u sitne sate i navali na Fatu. Ona hladna ko špricer. • Koji ti je kurac večeras? - besno je upita Mujo. • Treći - iskreno će Fata.
#2652 od 28.06.2016 : Cigani
Pita učiteljica malog Cigu: • Ti se kupaš. Koje je to vreme? Ciga: • Nepostojeće!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo