dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Poslao sam Fatu u nudistički kamp

#2793 od 05.10.2016 : Mujo i Haso
Mujo kaže Hasi: • Poslao sam moju Fatu u nudistički kamp. • Što tamo, bolan? • Ma dosadila mi, stalno kuka kako nema šta da obuče!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2610 od 07.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Ne znam zašto se svi ljute na političare?! Pa, nisu oni ništa uradili.
#678 od 18.11.2014 : Svaštara
SMS prepiska: • 'Ajde dođi na jedan seks na brzaka. • Evo trčim, uzjahala sam svog dinosaurusa. • Ludice jedna, dinosaurusi ne postoje. • Kao ni šansa da se mi kresnemo.
#1903 od 21.07.2015 : Babe
• U starosti se događaju tri stvari - kaže jedna baba - Prva je da slabi pamćenje, a druge dve sam zaboravila.
#784 od 05.12.2014 : Svaštara
Prodaje seljak petla na pijaci. Prilazi mu kupac: • Dobar petao, nema šta! A penje li se na kokoške? • Da, da, penje se! I ne samo na kokoške, nego i na guske, patke, koze, ... Pre neki dan popeo se i na psa! • Pa zašto ga onda prodaješ?! • Od juče me nešto čudno gleda.
#1645 od 21.04.2015 : Mujo i Haso
Dođe Mujo u bioskop i stane u red da kupi kartu. Prodavačica ga pita: • Šta to imate na ramenu? • To je moja vjeverica Maja, uvek ide sa mnom. - odgovori Mujo. • Žao mi je, - odgovori prodavačica - životinje ne smeju u bioskop! Mujo ode do WC-a i sakrije Maju u pantalone. Zatim se vrati, kupi ulaznicu i sedne u salu, pored dve starije udovice, Senade i Fate. Počne film, a Maja počne da se žali na neudoban položaj u pantalonama. Mujo otkopča pantalone, tako da je Maja mogla da podigne glavu i gleda film. • Fato - šapnu Senada. • Molim - kaže Fata, potpuno zaokupljena filmom. • Mislim da je ovaj što sedi do mene perverznjak. • Zašto tako misliš? - upita Fata. • Otkopčao je pantlone i izvadio ga! • Ma, ne sekiraj se - kaže Fata koja je i dalje zaokupljeno gledala u platno - U našim godinama videli smo ih mnogo, sigurno nije ništa drugačiji od drugih. Koji santimetar više ili manje ... • I ja sam isto tako mislila - kaže Senada - ali ovaj jede moje kokice!
#2168 od 12.11.2015 : Bračni
U pola noći: • Pa gde si sad pošla? • Da vidim da li sam svuda po kući pogasila svetla. • Aha, ponesi i meni jedno parče!
#1608 od 15.04.2015 : Mujo i Haso
Kapetan postroji vojnike i kaže: • Ko napiše najkraću poruku kući i dobije odgovor, dobija nagradno odsustvo! Mujo napiše SMS Fati: • PPPO. Fata odgovori SMS-om: • PPPO. Kapetan razmišlja, pa kaže: • Dobro Mujo, dobićeš odsustvo, ali reci šta znače ove poruke? Mujo: • Peri Pičku Palo Odsustvo, a Fata je odgovorila: Poruka Primljena Pička Oprana.
#3216 od 26.03.2018 : Svaštara
Vozila se žena taksijem, ali nije imala dovoljno novca da plati vožnju: • Majstore, mogu li da ti platim ovim? - podiže žena suknju i pokaza onu stvar taksisti. Gleda taksista, gleda, pa odgovara: • Uh, pa nije valjda da nemaš ništa sitnije?
#443 od 18.06.2014 : Doktori
Došao pacijent kod doktora i pita: • Imate li nešto protiv kašlja doktore? A doktor mu odgovara: • Ne, nemam ništa protiv. Slobodno kašljite.
#1261 od 12.02.2015 : Mujo i Haso
• Mujo bolan, reci mi jednu tajnu! • Koju, Haso? • Razgovaraš li ti ikada sa ženom prilikom seksa? • Pa čuj, ponekad, ako mi je mobilni baš pri ruci!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo