dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Radite manje ono što vam se sviđa

#3354 od 05.09.2019 : Aforizmi i grafiti
Ako vam se ujutru ne sviđa kako izgledate, onda noću radite manje ono što vam se sviđa!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2967 od 15.02.2017 : Babe
Baba našla nekog dedu, pa hoće da se uda, ali je zanima njegovo imovinsko stanje, pa ga pita: • Je li, šta imaš od pokretne, a šta od nepokretne imovine? • Od pokretne imovine imam protezu, a od nepokretne - onu stvar između nogu!
#3299 od 15.11.2018 : Svaštara
Direktor saopštava mladom službeniku: • Strašno mi je žao što moram da Vas otpustim, bili ste mi kao rođeni sin, ... lenj, bezobziran i nezahvalan!
#574 od 09.11.2014 : Mujo i Haso
Pita Mujo Fatu da se igraju Velikog brata i ona pristane. Mujo će biti Veliki brat, a ona ukućanin. Fata sva sretna jedva je čekala početak igre, a Muje će njoj: • Fato, imaš 30 sekundi da napustiš kuću Velikog brata.
#3282 od 23.10.2018 : Pitalice
Šta pevaju pingvini kad se napiju? • Neke ptice nikad ne polete ...
#1597 od 13.04.2015 : Doktori
Skupila se rodbina u bolnici, kod teško bolesnog rođaka. Konačno, pojavljuje se doktor, zabrinut, umoran, smrknut ... • Na žalost, nemam dobre vesti, reče, posmatrajući zabrinuta lica - Jedina nada je da mu se presadi mozak. Reč je o eksperimentalnoj proceduri, vrlo je riskantna, ali to nam je jedina nada, osiguranje plaća proceduru, ali vi ćete morati da platite mozak! Okupljena rodbina sedi zamišljeno u tišini ... Posle nekog vremena, neko upita: • Pa, koliko košta jedan mozak?! Doktor brzo odgovori: • 5.000 dolara za muški mozak i 2.000 dolara za ženski. Nastupila je neprijatna tišina. Muškarci u sobi su pokušali da se ne nasmeju, izbegavajući da ženama pogledaju u oči, ali neko se ipak nacerio ... Muškarac koji nije mogao da obuzda svoju radoznalost postavio je pitanje koje je zanimalo sve prisutne: • Zašto je muški mozak toliko skuplji?! Doktor se osmehnu celoj grupi: • To je standardno, ženskom mozgu se spušta cena zato što je već korišćen!
#1754 od 08.06.2015 : Bračni
Muž dobacuje svojoj ženi iz radne sobe: • Draga, jesi li ti možda promenila lozinku na kompjuteru? • Jesam! • Možeš li mi reći koja je? • Da, datum kada smo se upoznali. • Kučka ...
#3149 od 25.12.2017 : Bračni
Umre muž. Par meseci kasnije umre mu žena i dolazi u Raj. Kada je tamo ugledala muža, odmah je dotrčala do njega i rekla: • Ljubavi, baš se radujem što ćemo opet biti zajedno! • Ma, odjebi veštice! Pop je jasno rekao: Dok Vas smrt ne rastavi!
#1638 od 20.04.2015 : Crnogorci
Pitaju Crnogorca: • Šta radiš? On odgovara: • Vala ništa. A da ti pravo kažem, i nemam kad.
#2091 od 08.10.2015 : Mujo i Haso
Spremaju se Mujo i Fata za izlazak. Kaže Mujo: • Znaš Fato, uopšte mi se ne ide u goste kod Omerovića. • Ni meni, dušo, ali zamisli kako će biti presrećni ako ne dođemo ... • U pravu si! Idemo!
#28 od 11.03.2013 : Cigani
Ukrao Ciga bure rakije, međutim, uhvatili ga posle deset dana i izveli na sud. Sudija ga pita: • Jesi li ti pre deset dana ukrao bure rakije? • Jesam! • Policajac je kod tebe našao prazno bure. Gde je rakija? • Popio! • Pa nisi valjda za deset dana popio celo bure? • I nisam, popio sam pola ... • A šta je sa drugom polovinom? • Pa prod'o sam! • A gde su pare? • Popiooooo!
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo