dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kao što vidiš

#493 od 19.09.2014 : Crni humor
Sretnu se invalid i slepac. Pita slepac invalida: • Kako ide? Invalid mu odgovara: • Kao što vidiš.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#615 od 12.11.2014 : Političari
Zašto je Obama pobedio na izborima? • Uzevši u obzir u kakvom stanju je Buš ostavio zemlju, opet su najgori posao uvalili Crncu!
#529 od 04.11.2014 : Svaštara
Žene su nervozne samo u tri slučaja: • Kada dobiju, • Kada ne dobiju, • I kada bi trebalo da dobiju ... Inače su skroz OK!
#2826 od 30.10.2016 : Svaštara
• Hej ćao, hoćemo li večeras na ćevape ili pljeskavicu? • Ja sam vegetarijanka. • E, ima pored restorana odličan travnjak!
#1132 od 21.01.2015 : Svaštara
SMS prepiska: • Ćao ljubavi, šta radiš? • Evo, spremam se da idem na spavanje. A ti? • Evo me u klubu, đuskam iza tebe.
#2623 od 10.06.2016 : Cigani
Pita mali Ciga svoju majku: • Mamo, mamo, kako sam se ja rodio? A majka će: • Pa, ... ja i tata smo legli da spavamo ... i ujutru, kad smo se probudili, ti bio ispod ćebeta. Sutradan se mali Ciga budi i vidi bubašvabu u svom krevetu i kaže joj: • Imaš sreću što sam ti ćale, inače bih te sad zgazio!
#2062 od 24.09.2015 : Perica
• Tata, a zasto kažu da su žene lukave kao lisice? • Zato što mnogo jedu patke, Perice ...
#2226 od 24.11.2015 : Plavuše
Uđe plavuša u apoteku i pita: • Oprostite, imate li test za trudnoću? • Naravno - odgovara apotekar. • A, jesu li teška pitanja?
#2347 od 11.01.2016 : Životinje
Juri zeka kroz šumu, ugleda vevericu, pa joj viknu: • Hoćeš li jedan šamar?! • Neću! - odgovori uplašeno veverica. Juri zeka dalje, pa vidi medu: • Hoćeš li ti jedan šamar, medooo? - upita ga zeka nadmeno. • Hoću! - odbrusi mu meda, iznenađen tolikim zekinim bezobrazlukom. • Onda idi na kraj šume, tamo sam ga i ja dobio! - viknu mu zeka i odjuri dalje.
#1731 od 03.06.2015 : Policajci
U neki zatvor došao novi policajac da radi kao čuvar. Upravnik ga upozorava o neposlušnosti zatvorenika. Na to će policajac: • Ma nema problema šefe, ko ne sluša, ima da leti napolje!
#1421 od 11.03.2015 : Perica
Pošao Perica u prvi razred i na prvom času učiteljica pita: • Deco, ko zna od čega je postao čovek? ... Niko? Dobro, pitajte roditelje pa mi sjutra kažite. Požuri Perica kući, zatekne mamu kako čisti krompir i s vrata upita: • Mama, od čega je postao čovek? Besna zbog obaveza oko kuvanja ručka, mama reče: • Evo, od ovog - i pokaže na krompir. Perica brzo uzme jedan krompir i stavi ga u džep. Sjutradan u školi pita učiteljica: • Deco, ko zna odgovor na jučerašnje pitanje? Perica prvi podigne ruku, a učiteljica ga upita: • Dobro, Perice, od čega je postao čovek? • Učiteljice, da li treba i da ga izvadim? • Ne treba - reče učiteljica - sedi, imaš peticu.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo