Nećemo daleko ukradenim autom
#2269 od 04.12.2015 : Mujo i Haso
Zaustavlja pandur auto na mostu:
• Čestitam, vi ste 100-hiljaditi auto koji je prešao ovaj most i zato ćete dobiti nagradu od dvadeset hiljada dinara. Šta ćete da uradite sa parama?
Vozač progovara:
• Uplatiću da konačno polažem vozački.
Tek će tašta pored njega:
• Ma pustite ga, vidite da ne zna šta priča kad je pijan.
Na to će tast sa zadnjeg sedišta:
• E, znao sam ja da nećemo daleko dogurati ukradenim autom.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1639 od 20.04.2015 : Svaštara
• Mama, trudna sam.
• Eh kćeri, gde ti je bila glava?
• Na haubi.
#974 od 28.12.2014 : Mujo i Haso
Dolazi Haso na autobusku stanicu, kad ima šta da vidi, jaran Mujo ide od jednog do drugog autobusa i ljubi ih sve redom. Gleda Haso i ne veruje svojim očima, pa zaustavi Muju i pita ga:
• Bolan, Mujo, šta radiš to, što ljubiš autobuse?
Mujo se nasmeja i odgovori:
• Jarane, jedan od njih mi je udario taštu, al' ne znam koji ...
#1102 od 15.01.2015 : Babe
Baka, sa svojih 98 godina, na samrti leži u bolesničkoj postelji i poželi da otkrije svom tugujućem mužu, koji sedi pored njenog kreveta, poslednju tajnu pre nego što umre.
• Petre, najdraži moj Pero, pre nego što zatvorim oči zauvek, htela bih da ti otkrijem svoju poslednju tajnu. Otiđi do štale gde ćeš naći dve kutije ispod treće potporne grede na levoj strani krova, i donesi ih.
Deda Pera ode do štale i vrati se nakon pet minuta noseći dve kutije u rukama. U prvoj kutiji pronalazi tri jajeta, a u drugoj 250 000 eura. Oči su mu zasvetlucale.
• Reci mi draga, šta znače ova tri jajeta?
• Znaš, Pero, u braku smo 78 godina i svaki put kad nisam doživela orgazam, stavila sam jedno jaje u kutiju.
Deda Peru obuzme zadovoljstvo i ponos, kako je za 78 godina samo tri puta podbacio, i upita:
• A odakle ovih 250 000 eura?
• A, svaki put kad sam napunila kornet sa trideset jaja, otišla sam na pijacu da ih prodam ...
#3019 od 09.06.2017 : Aforizmi i grafiti
Raskinuo sam sa devojkom zbog verskih neslaganja ... Nije me prihvatila za Boga!
#1807 od 22.06.2015 : Bračni
• Slušaj bre, ja sam ti otac i kažem ti da je sada moj red za kompjuter i igranje igrica ...
• Maaamaaaaa!
• Dobro, dobro! ... Evo ti igraj, govance malo ...
#2085 od 05.10.2015 : Chuck Norris
Ljudi su se popeli na Mesec, a Chuck Norris se popeo na godinu!
#574 od 09.11.2014 : Mujo i Haso
Pita Mujo Fatu da se igraju Velikog brata i ona pristane. Mujo će biti Veliki brat, a ona ukućanin. Fata sva sretna jedva je čekala početak igre, a Muje će njoj:
• Fato, imaš 30 sekundi da napustiš kuću Velikog brata.
#1669 od 26.04.2015 : Policajci
Negde u nekom selu policajac zaustavi uglađenog gradskog advokata, jer nije stao na znak STOP. Advokat staje i razmišlja:
• Ja sam advokat i gospodin iz grada, imam veće škole od ovog seljaka i sigurno ću ga zajebati.
Policajac dolazi i traži vozačku i saobraćajnu. Advokat upita:
• Zašto?
• Niste stali na znak STOP, - reče policajac.
• Ali ja sam usporio, video da nikog nema i krenuo dalje!
• Da, ali se niste zaustavili!
• Ovako ćemo: Ako mi precizno definišete razliku između usporavanja i zaustavljanja rado ću Vam dati vozačku i saobraćajnu i platiću kaznu odmah na licu mjesta.
• Dogovoreno, molim Vas izađite iz vozila.
Advokat izađe, policajac uzme pendrek i udri po njemu. Advokat se dere od bola. Na to će policajac:
• Onda, majstore? Oćeš da se zaustavim il' da samo usporim?
#2831 od 02.11.2016 : Aforizmi i grafiti
Svadba bez tuče nije svadba, reče mlada i opali šamar svekrvi.
#569 od 08.11.2014 : Svaštara
Čovek vodi ljubav sa ljubavnicom. Otvaraju se vrata, ulazi njen muž, grdosija od čoveka, hvata nesrećnika za nogu i vrat, iznosi ga na terasu i baca sa devetog sprata. Čovek, dok pada, razmišlja ovako:
• Konju jedan, koji ti je đavo ovo trebalo – imaš super ženu i decu, dobar auto, posao, dobru platu ...
Dole prolazi traktor i vuče prikolicu sa senom i čovek – tras – pada na seno. Ustaje, otresa seno sa sebe i kaže:
• E, što ja serem kad se uplašim!