dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

I ti i tvoja motika

#2090 od 08.10.2015 : Mujo i Haso
Kopaju Mujo i Fata krompir, pa Muji pukne drška od motike. Kaže mu Fata: • Bolan, idi kod Hase i pozajmi motiku, dok ovu našu ne opravimo. Ode Mujo i razmišlja usput: "Doći ću kod Hase, on će mi dati motiku i reći da pazim da je ne polomim kao i moju. Ja, kak'i sam baksuz, ima da je slomim, a Haso, kak'i je baksuz, ima da me tuži i završićemo na sudu. Ja, kak'i sam ludak, ima da mu svašta kažem na sudu i da ga mlatnem, pa ću zaglaviti zatvor ..." U tom trenutku, stiže on pred Hasinu kuću, izlazi Haso i pita ga: • Mujo, jarane, kojim dobrom? A Mujo će, kao iz topa: • Ma nosi se u pizdu materinu i ti i tvoja motika!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#804 od 06.12.2014 : Mujo i Haso
Dođe Mujo pijan kući i odjednom se čuje: 'BUUUM'. Pita Fata: • Mujo, šta je to palo? • Kaput - odgovori Mujo. • Kako se kaput toliko čuje? • Bio ja u njemu!
#861 od 14.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Kad Jorgovanka kaže da je dinar stabilan, evro skače od sreće.
#2298 od 17.12.2015 : Lala i Sosa
Pitali Lalu šta voli više Božić ili seks. A on će: • Ta Božić, dolazi češće!
#1150 od 24.01.2015 : Bračni
Muž mrtav pijan oko 4h ujutru dolazi kod žene u krevet i nosi joj lek za glavobolju ... • Ajde, ajde, ženice popi lek ... Ona mu mrzovoljno odgovori da je pusti da spava. • Ajde, ajde, ženice, znam da te boli glava • Ama čoveče, ne boli me glava, sada si me još i rasanio! Muž skida pantalone i kaže: • Aaaaaaaa ... znači ne boooooli te glaaaaava ...!
#3283 od 24.10.2018 : Perica
Ode Perica u zoološki vrt i vidi pauna, pa kaže mami: • Mama, vidi kokošku koja cveta!
#878 od 17.12.2014 : Studenti
Žali se student cimeru: • Poslao sam ocu telegram da mi hitno pošalje novac jer sam na ulici. • I šta je odgovorio? • Sine, čuvaj se automobila!
#2084 od 05.10.2015 : Perica
Kaže Perica prijateljima: • Znate da je novi iPhone 6 fantastičan za mršavljenje? Na to će drugari: • Na koji način? Perica: • Pa kupite ga i ostanete bez para za hleb!
#1132 od 21.01.2015 : Svaštara
SMS prepiska: • Ćao ljubavi, šta radiš? • Evo, spremam se da idem na spavanje. A ti? • Evo me u klubu, đuskam iza tebe.
#2950 od 30.01.2017 : Cigani
Pitali Cigu: • Cigo, za koga ćeš da glasaš? A Ciga odgovara: • Za Miloševića, on mi je najdobar! • Pa, ne možeš za Miloševića, jer on nije u zemlji. • Onda ću za Đinđića, on je u zemlji!
#3345 od 22.08.2019 : Svaštara
Direktor kaže sekretarici: • Jeco, vidim da si dala otkaz? • Da, dala sam. • Zar misliš da će ti biti bolje u novoj firmi? • Pa, sad, ... ne znam da li će biti bolje, ali sigurna sam da će biti češće - odgovori sekretarica!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo