pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da li ima Boga

#1485 od 23.03.2015 : Međunarodni
Doživeo Lala kliničku smrt. Čim je došao sebi, sjate se razne tajne službe. Prvo ruska. Pitaju ga: • Ima li Boga? Lala kaže: • Ima. Rusi mu plate milion rubalja da ne priča da ima Boga. Onda do njega dospe tajna služba Vatikana i pita ga: • Da li ima Boga? • Nema - kaže Lala. Papini izaslanici mu daju milijardu evra da ne priča da nema Boga. Onda dođe CIA i pita Lalu: • Ima li Boga? • Ima - kaže Lala - al' je crnac!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#960 od 25.12.2014 : Perica
Stoji Perica sa sestrom na stanici i čeka autobus. Pošto ga dugo nije bilo, Perica reče: • Gde je, bre, ta autobus?! Sestra mu odgovori: • Nije ta, nego taj! • A otkud ti znaš, nisi mu valjda gledala pod točkove?!
#1106 od 16.01.2015 : Mujo i Haso
Priča Mujo Hasi: • Prošle noći sam sanjao strašan san. • A šta to? • Sanjao sam da jedem špagete! • Šta je tu, bolan, strašno? • San k’o san, ali kad sam se probudio, nigde kanapa od pidžame!
#3121 od 17.11.2017 : Svaštara
Najnovije saopštenje Kriznog štaba za borbu protiv ptičjeg gripa: • U slučaju da dođe do pandemije, čuvajte se penzionera, jer oni u pantalonama kriju mrtvu patku!
#3403 od 26.09.2022 : Aforizmi i grafiti
Kada pomešaš vodu i brašno, dobiješ lepak, a ako dodaš šećer i jaja, dobićeš tortu. Gde nestade lepak? Lepak je ono što zalepi tortu za stomak, kukove i guzicu!
#1197 od 30.01.2015 : Bračni
Muž i žena gledaju horor. Žena dreknu: • Joj, majko mila! • I ti si je prepoznala, jel' da? - procedi muž kroz zube.
#2560 od 05.05.2016 : Svaštara
Upada maskiran tip sa pištoljem u banku: • Ovo je pljačka, pare na sunce! • Zzznate, o...oovo nije obična bbbanka, ovo je banka sperme. • Otvoraj sef! Kad stvarno, sef pun epruveta ... • Otvori dve epruvete i popij - naređuje pljačkaš i mlati pištoljem. Kud će šta će, službenica popije ... tip sav ozaren skida masku sa lica: • Eto Milice, vidiš da možeš!
#2944 od 28.01.2017 : Životinje
Ide zec šumom i vidi da svi odjednom beže, pa zaustavi malog miša i upita ga: • Je li, mišu, što svi beže? A miš će njemu: • Lav je provalio da ga lavica vara, pa beže svi sumnjivi!
#2321 od 27.12.2015 : Svaštara
Navalio pijani Milojko na konobaricu da se uda za njega: • Neću, jer kad se otrezniš, predomislićeš se. • Evo, kunem se, neću se otrezniti.
#3251 od 30.04.2018 : Plavuše
Uvodi plavuša struju u kuću. Pita je električar: • Hoćete li visoki ili niski napon? Plavuša odgovori: • Vidite, ja bih taj visoki - da mi ga deca ne dohvate!
#2863 od 29.11.2016 : Pitalice
Koje je boje Kinez kog su kleštima uhvatili za jaja? • Vrišteća žuta!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo