dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ponovo mi se ide

#2912 od 07.01.2017 : Lala i Sosa
Priča Mujo sa Hasom: • Joj, bolan, ponovo mi se ide u Australiju! • A kad si ti to bio u Australiji? • Ma nisam, nego mi se i jučer išlo!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1342 od 27.02.2015 : Svaštara
• Šta radiš? • Ništa. • Pa to si i juče radila?! • Nisam završila ...
#1023 od 04.01.2015 : Svaštara
Ulazi mladić u apoteku i na šalteru kaže: • Dajte mi, molim Vas, sto kondoma. Kada su to čule, dve devojke iza njega počeše da se kikoću i smeju. Mladić se okrene, pogleda ih i kaže apotekarki: • Još dva, molim Vas!
#889 od 18.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Žene kod muškaraca mogu da provale i najmanju laž, ali zato kada čuju da mogu da izgube 7 kilograma za 5 dana, odmah poveruju.
#2949 od 29.01.2017 : Studenti
Posle burne žurke u studenjaku, student se budi u bolnici: • Šta mi se desilo? – pita zabrinutog cimera koji stoji kraj bolničkog ležaja. • Ma, pusti. Napili smo se k’o stoke, pa si ti negde oko ponoći izašao na krov i kladio se u 100 evra da ćeš tri puta obleteti zgradu. • Pa, što me nisi zaustavio, da se ne polomim ovako? • Ih, ja uložio 50 evra da ćeš uspeti!
#80 od 13.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Nikad ne dozvolite da Vam se svekrva ili tašta zove Nada, jer nada poslednja umire.
#1822 od 26.06.2015 : Bračni
• Halo ... policija? Hoću da prijavim nestanak žene. • Opišite je. • Da je opišem? ... hm, ... u redu ... ali kad je nađete, nemojte da joj kažete kako sam je opisao jer ćete posle da tražite mene.
#2769 od 15.09.2016 : Svaštara
Razgovaraju dva prijatelja: • Prošlog petka zateknem taštu pred vratima, pita me da li može da ostane par dana. Rekao sam da može. • I ...? • Eno je, ... još uvek je pred vratima ...
#1315 od 21.02.2015 : Cigani
Sretnu se dva cigana: • Jesi čuo da je ubijen Versaće? • Koji, jel' original?!
#2653 od 29.06.2016 : Pitalice
Kako se zove žena Brus Lija? • Brusilica
#3094 od 01.11.2017 : Političari
Koja je razlika između šibicara i političara? • Nikakva! Političari samo upotrebljavaju veće kutije!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo