pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ja se odma dignem

#2203 od 20.11.2015 : Lala i Sosa
Lala popio dosta piva, pa mu se tokom noći pripišalo. Digne se on, ode u klozet, piša, gleda đoku i govori mu: • Ta ete, vidiš, tako ti to ide, kada ti mene trebaš, ja se odma’ dignem ...!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#717 od 25.11.2014 : Svaštara
Hrabrost je kada dodeš kući u sred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš: • Čistiš ili se spremaš negde da odletiš?
#3380 od 27.02.2020 : Aforizmi i grafiti
Jednom sam probao da pronađem sebe i od tada mi se gubi svaki trag!
#3315 od 27.02.2019 : Piroćanci
Zašto Piroćanac ima švalerku? • Neće da troši svoju ženu!
#1498 od 26.03.2015 : Mujo i Haso
Mujo i Fata u prodavnici, gledaju šta sve ima, kad Mujo dohvati neku flašicu i začuđeno će: • Kupka za bebe sa prahom bisera? Pa mene matera kupala sa koprivom, do sedme godine nisam imao obrve!
#2228 od 24.11.2015 : Plavuše
Kako plavuša pravi džem? • Oguli krofnu.
#2456 od 12.03.2016 : Bračni
Razgovaraju dva prijatelja: • Znaš li ti, druže moj, da je moja žena najveći ženskaroš! • Kako to? - začuđeno ga upita drugi. • Okrene se za svakom ženom koju ja pogledam!
#330 od 12.08.2013 : Životinje
Ide pile ulicom i puši cigaru. Naiđe petao i veli: • Mali, ugasi tu cigaru inače ću te tužiti ocu. A pile će: • Zeznuo si se, matori, ja sam iz inkubatora.
#1375 od 05.03.2015 : Lala i Sosa
Kaže Sosa Lali: • Idem ja kod komšinice na pet minuta, a ti promešaj ručak na svako pola sata.
#1008 od 01.01.2015 : Doktori
Ulazi čovek u ordinaciju psihijatra, pa kaže da je njegov brat, koji je ostao u čekaonici, uobrazio da je irski hrt. Doktor kaže: • Uvedite ga, da ga pregledam. Ovaj izlazi i vraća se sa irskim hrtom na uzici. Doktor kaže: • Pa to i jeste irski hrt! Čovek uzbuđeno odgovori: • Eto vidite, i Vas je uspeo da ubedi!
#1135 od 21.01.2015 : Bračni
Pita muž ženu: • S kim si pričala dva sata pred vratima? • S komšinicom, nije imala vremena da uđe.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo