dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

A ti promešaj ručak

#1375 od 05.03.2015 : Lala i Sosa
Kaže Sosa Lali: • Idem ja kod komšinice na pet minuta, a ti promešaj ručak na svako pola sata.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2655 od 01.07.2016 : Piroćanci
Kaže frajer Piroćanac: • Volim skromne cure, šetnja po parku, klupica ... A riba će na to: • Neka, platiću ja kafu, jeftinija je od upale krajnika ...
#201 od 24.03.2013 : Babe
Klinac pita babu: • Bako, reci mi, gde je tata? Baba odgovara: • U kupatilu je. Ima problema sa triperom i ne može da pronađe rastvor! Tata dobacuje iz kupatila: • Daj kevo, ne plaši mi dete. Imam problema sa tviterom i ne mogu da pronađem pasvord!
#3242 od 21.04.2018 : Bračni
• Draga, šta ima za ručak? • IKEA sendvič! • Kakav je to ... ? • Svi sastojci su u frižideru, samo ga sastavi!
#1130 od 20.01.2015 : Svaštara
Dođe vlasnik staračkog doma i kaže penzionerima: • Gde ste lavovi!? Pitaju ga oni: • Je l' ti mi to, Boga ti, ličimo na lavove? • Ma jok, nego svaki put kad ja dođem, neko rikne.
#1750 od 04.06.2015 : Plavuše
Zašto plavuša ima mozak veliki kao zrno graška? • Dobila upalu od silnog razmišljanja pa joj je otekao.
#3292 od 29.10.2018 : Bračni
Nakon predivne večere uz sveće i bocu dobrog vina, supruga odvede muža u spavaću sobu. Polegnuvši ga na krevet, namignu i nežno šapnu: • Dragi, jesi li video kako izgledaju zgužvanih 10€ ...? • Ne, nisam ... Ona polako i ritmično njišući kukovima otkopča tri gornja dugmeta svoje bluze i između grudi izvadi zgužvanih 10€. On se nasmeja i zgrabi novčanicu. • Dragi, jesi li video zgužvanih 50€? • Uuuh ... ne, nisam! Ona se opet nasmeja, podignu suknju i između nogu iz gaćica izvuče zgužvanih 50€. Muž poče da se znoji, puls i disanje se ubrzaše. U očekivanju novog pitanja, nestrpljivo zgrabi novčanicu. A, sada mi reci, jesi li video zgužvanih 20.000€? • Neee, nisam! – viknu napaljeno. • Onda pogledaj u garažu ...!!!
#2312 od 24.12.2015 : Aforizmi i grafiti
Muž bez žene je kao kuče bez buva - može da živi, ali mu je dosadno. Žena bez muža je kao buva bez kučeta - može da živi, ali nema koga da jede.
#2236 od 26.11.2015 : Svaštara
• Od svih knjiga i knjižica koja ti je najviše pomogla u životu? • Očeva štedna knjižica!
#452 od 28.06.2014 : Svaštara
Sreću se dva drugara posle dužeg vremena: • Ej, gde si, kako si, šta radiš? • Evo doktoriram na Megatrendu, a ti? • Ja sam inženjer medicine. • Kako, šta ti je to, to ne postoji? • Pa ti si prvi počeo!
#484 od 17.09.2014 : Cigani
• Gledala mi ciganka u dlan. • I ..., šta ti je rekla? • Rekla mi je: "Do 35. godine nećeš imati para i mnogo će se mučiš" • A posle? • Pa rekla mi je: "Posle će se navikneš"
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo