dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Snimi glavu

#2683 od 19.07.2016 : Svaštara
Ćerka kaže ocu: • Tata, daj mi 3000 eura da snimim CD. Otac joj odgovara: • Ćero, evo tebi 50 eura, snimi glavu, proveri da li si normalna.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2519 od 03.04.2016 : Cigani
Ciganka Mara obukla novu suknju a drugarica je pita: • Gde si je kupila? • Kupila sam je na popust. • Kako? • Jednoj prodavačici popustila pažnja!
#98 od 14.03.2013 : Plavuše
Razgovaraju 2 plavuše i pita jedna: • Kako se pravilno kaže: Irak ili Iran?
#1866 od 07.07.2015 : Svaštara
Pričaju dva pezionera: • U čemu je razlika između WC-a i groba? • Pa, ne znam. • Sve ti je to isto - kad se mora, mora se.
#1209 od 01.02.2015 : Perica
Mali Perica je strašno želeo 100 eura. Svakog dana je molio Boga da mu ih pošalje, ali nikako da dođu. Odluči on da mu pošalje pismo, ali u pošti nisu znali šta bi sa pismom upućenim Bogu, pa su ga poslali u Vladu. Vučića je pismo strahovto ganulo i odluči da pošalje Perici 5 eura, jer šta će malom Perici čitavih 100 eura. Dobio Perica 5 eura, oduševio se odgovorom i odluči da pošalje pismo zahvalnosti Bogu: • Dragi Bože, puno ti hvala što si mi poslao lovu. Samo, nemoj više da šalješ preko Vlade jer su lopovi maznuli 95 eura. Tvoj Perica.
#2798 od 09.10.2016 : Cigani
Mile stavio status na FB: • Kupio sam nov bicikl! Ciga komentariše: • Kradem!
#573 od 09.11.2014 : Svaštara
Razgovaraju dvojica prijatelja: • Kako je bilo na sastanku sa onom plavušom? • Pa, polovično! • Kako polovično? • Ja sam došao, a ona nije!
#2979 od 25.02.2017 : Aforizmi i grafiti
Ne diraj lava dok spava, ni budalu dok ćuti.
#787 od 05.12.2014 : Chuck Norris
Čak Noris nikad neće dobiti srčani napad! Njegovo srce nije glupo da ga napadne.
#3350 od 23.08.2019 : Aforizmi i grafiti
Gospođo, recite svojim sisama da ne bulje u moje oči!
#502 od 27.10.2014 : Perica
Perica radi kontrolni iz matematike i profesorka mu kaže: • Nadam se da te ovog puta neću uhvatiti u prepisivanju! • I ja se nadam ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo