pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

U dve reči

#2473 od 26.03.2016 : Crnogorci
Pitaju Crnogorca: • Opišite sebe u dve reči! Crnogorac: • Lenčuga! • Ali, to je jedna reč ... • O tome ti pričam!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1899 od 21.07.2015 : Mujo i Haso
Išli Mujo i Haso na koncert grupe U2. Pita Mujo: • Kad počinje koncert? • Zar nisi video, bolan?! U dva!
#2119 od 23.10.2015 : Svaštara
• Ajmo kod mene kući. • Ne mogu, imam dečka. • Pa šta? Ima i Albanija golmana, pa je primila dva komada.
#516 od 31.10.2014 : Perica
Dolazi Perica iz škole i pita ga otac: • Sine, kako si prošao u školi? • Tata ti si fudbaler, pa ćeš me razumeti. Produžio sam ugovor sa prvim razredom na još godinu dana.
#536 od 05.11.2014 : Mujo i Haso
Složio Mujo puzzle i kaže Hasi: • Vidi Haso, za ovo mi je trebalo samo mesec dana! • I šta sa tim? • A na kutiji piše od 3 do 5 godina!
#1049 od 09.01.2015 : Pitalice
Šta je dekolte? • Dekolte je rashladni uređaj za zagrevanje.
#2885 od 18.12.2016 : Svaštara
Odlučila dva pedera da dobiju dete. Našli su ženu koja će da rodi, pomešali svoju spermu i uradili veštačku oplodnju u klinici. Posle 9 meseci rodi im se sin. Otišli su u porodilište da vide sina, a tamo 20 beba i sve plaču, samo se njihov sin smeje. Pederi će: • Vidi, sve bebe plaču a naš sin se jedini smeje, zar to nije super?! Tad naiđe medicinska sestra: • Nemojte se prerano radovati, morate ga čuti kada mu izvučemo cuclu iz guzice!
#395 od 07.12.2013 : Međunarodni
Došao Crnogorac u Zagreb i pita: • Ko vam je ovo? Hrvat odgovori: • Ban Jelačić. A Crnogorac će: • Dobro, a koji ga ovo junak jaše?
#1396 od 09.03.2015 : Bračni
Muž i žena se bučno raspravljaju u pozorištu za vreme jedne predstave. Nakon petnaestak minuta, čovek koji je sedeo iza njih izgubi strpljenje i obrati im se: • Izvinite, ali ništa ne čujem! A muž će: • I ne treba da čujete, to se tiče samo nas dvoje!
#146 od 15.03.2013 : Crnogorci
Razgovaraju tri Crnogorca na nekoj sahrani: • A što bi ti voleo da tvoji prijatelji kažu nad tvojim odrom kad umreš? • Ja bih voleo da kažu "Bio je dobar prijatelj, suprug i otac" – reče prvi. • Ja bih da kažu "Bio je veran Božji sluga i učinio je nešto po čemu će ga ljudi pamtiti" – reče drugi. • Ja bih voleo da kažu "Viđu ga, mrda se!" – reče treći.
#2422 od 16.02.2016 : Babe
Išao neki tip u Trst, pa planira da kupi kojekakve poklone za familiju, pa ga pita sestra šta će njoj da kupi? • Tebi ću da kupim zlata, ma ima da te okitim od glave do pete. Pita ga majka šta će njoj doneti? • Da ti kupim parfem da mi mirišeš kao ruža. A pitala ga i baba koju nije podnosio: • A šta će da kupiš za svoju staru baku? • E tebi ću da donesem najvećeg đoku kog nađem u Trstu! A baba će njemu: • Dobro, dobro, sinko hvala ti. Samo kad dođeš na granicu nabij ga sebi u guzicu, da ti ga ne ocarine!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo