dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Samo razgledam

#260 od 08.06.2013 : Crnogorci
Zove Crnogorac TV Shop, javi mu se operaterka i kaže: • Dobar dan, izvolite? A Crnogorac će: • Ništa, ništa, samo razgledam ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#34 od 11.03.2013 : Babe
Igraju dve babe košarku, pa će jedna: • Faauuul! Druga će: • Šta je sad? Ponovo će prva: • Stala si mi na sisu!
#1155 od 25.01.2015 : Mujo i Haso
Pričaju Mujo i Haso šta su kupili ženama za 8. Mart. Haso kaže: • Ja sam kupio Mercedes i haljinu. Mujo će: • Dobro haljina, ali šta će joj Mercedes? • Ako joj se haljina ne sviđa, neka se odveze Mercedesom pa zameni. A ti? Mujo kaže: • Kupio sam joj ribaću četku i vibrator. Haso će na to: • Dobro četka, ali što će joj vibrator. • Ako joj se ne sviđa četka, neka se jebe!
#2958 od 06.02.2017 : Perica
Pita učiteljica Pericu: • Šta znaš o starim rimljanima? • Znam da su svi pomrli.
#2135 od 30.10.2015 : Mujo i Haso
Pita Mujo Hasu: • Znaš li ti, Haso, zašto majmuna drže u neizvesnosti? • Ne znam, bolan. • E, reći ću ti sutra!
#1387 od 08.03.2015 : Cigani
Zatekne mali Ciga mamu i tatu kako se tucaju, pa pita iznenađeno: • Tato, šta to radite, bre?! • Marš napolje bre, vidiš da ti je majka bolesna, pa je lečim! Mali ciga, uplašen i zbunjen, izađe iz sobe. Sutradan otac dolazi kući ranije, i odmah s vrata pita malog: • De ti je majka? • Nešto je boli grlo, otišla kod komšije da se leči.
#1098 od 14.01.2015 : Svaštara
Razgovaraju dvije prijateljice: • Ja se tako razveselim kad vidim tvog muža! • Ne razumem, ... a zašto? • Zato što nije moj!
#550 od 06.11.2014 : Životinje
Došao zeka u javu kuću. Uđe u jednu sobu, a tamo kobra. Ona ga odmah proguta, ali se posle zapita: • Da li je ovo bio moj ručak ili mušterija? Uh, ako je muštarija, gazdarica će da me ubije - pomisli ona, pa ispljune zeca nazad. Na to će zeka: • E, kad sledeći put budeš radila oralni seks, zini malo manje.
#330 od 12.08.2013 : Životinje
Ide pile ulicom i puši cigaru. Naiđe petao i veli: • Mali, ugasi tu cigaru inače ću te tužiti ocu. A pile će: • Zeznuo si se, matori, ja sam iz inkubatora.
#1577 od 09.04.2015 : Bračni
Muž: • Volim te. Žena: • To govoriš ti, ili alkohol u tebi? Muž: • To ja govorim alkoholu.
#2814 od 24.10.2016 : Svaštara
Ide neko društvance kroz park, pa naiđe na tipa koji obrađuje devojku u nekom grmlju. I, momci ko momci, moraju nešto da dobace, pa će tako jedan: • Majstore, ostavi nešto i za nas! A tip im odgovori: • Ne mogu, sve sam stavio.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo