dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ova druga je veštija

#774 od 04.12.2014 : Pitalice
Po čemu se razlikuju kurva i kurveštija? • Ova druga je veštija.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1542 od 04.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Često poželim da nekim osobama zviznem šamarčinu, ali ne mogu, ... nemaju obraz.
#621 od 13.11.2014 : Oglasi
Menjam zdravstvenu za štednu knjižicu. Šifra: Zdravlje je najveće bogatstvo.
#2296 od 16.12.2015 : Crnogorci
Dolazi Crnogorac kući s puta i nalazi ženu s nepoznatim muškarcem u krevetu. On otrči po pušku, a ovaj kroz prozor. Puca Crnogorac za njim prvi put i promaši, drugi put i promaši. Nema više metaka i onako sam za sebe govori: • Nije mi što mi jebo ženu, no što ga isprati ka vojvodu!
#3305 od 09.01.2019 : Aforizmi i grafiti
Ako misliš da se svet vrti oko tebe, ... lezi i spavaj, sigurno ti je nizak pritisak!
#2602 od 04.06.2016 : Bračni
Zatekne muž ženu u krevetu sa drugim, pa počne da viče i da je vređa, a žena će smireno: • Pazi šta govoriš u prisustvu mog advokata.
#2502 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Ako vam treba neka roze majca - donesite belu, pa da vam moja žena opere.
#447 od 18.06.2014 : Babe
Došla unuka kod bake i kaže joj: • Bako, molim te, sklopi oči. • A zašto, zlato bakino? • Zato što mama kaže da ćemo biti bogati kada ti sklopiš oči.
#2635 od 19.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Da nije porođajnih bolova, žene nikada ne bi znale kako je muškarcima kada se prehlade.
#3369 od 30.01.2020 : Pitalice
Kakva je razlika između soje i vibratora? • Nikakva, i soja i vibrator zamenjuju meso!
#2324 od 27.12.2015 : Cigani
Raspravljaju tri Cigančića čiji je otac najcrnji. Prvi kaže: • Moj tatko se juče isek'o, još mu ide crna krv ... Drugi će na to: • A moj tatko je polomio ruku i vidi mu se crna kost! Treći će: • Moj tatko je pdrn'o juče i još je u sobi mrak ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo