pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Knjiga o samoubistvu

#1484 od 23.03.2015 : Crni humor
Došao lik u biblioteku i kaže: • Dobar dan, dajte mi neku knjigu o samoubistvu. A bibliotekarka će: • Jes', pa ko će posle da mi je vrati.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2363 od 16.01.2016 : Mujo i Haso
Šta kaže Lala kada zatekne Sosu sa komšijom u pozi 69? • Ju, naopako ...
#458 od 28.06.2014 : Svaštara
Šeta čovek malo dete parkom. Dete počne da plače i plače ... a čovek na to krene mirnim, brižnim glasom: • Smiri se Pero, smiri se Pero ... Priđe mu jedna žena i kaže: • Ah, vi ste baš jedan brižan otac! A koliko godina ima mali Pero? A čovek će na to: • Ne, ja se zovem Pero.
#2788 od 30.09.2016 : Perica
Mama kaže Perici: • Sine, lepa ti je devojka! • Hvala mama, a nije ni skupa, 50 eur na sat!
#2352 od 13.01.2016 : Crni humor
Rešila Radojka da se uda preko oglasa i navela uslove: • Da ne pije, da ne puši, da ne ide po kafanama, da je ne tuče, ali da radi dobro "one stvari". I tako, ... posle bezbroj neuspešnih pokušaja, dolazi joj na vrata bogalj. Otvara ona i pita: • Koj' si mi sad pa ti? • Ja sam došao po tvom oglasu, ispunjavam sve tvoje uslove. • Kako to? • Pa, ... evo, ruke nemam, ne mogu da te bijem. Noge nemam, ne mogu da idem po kafanama. • A "one stvari" - pita ona. • A šta misliš, kako sam pozvonio?
#1895 od 20.07.2015 : Mujo i Haso
Pobegl Mujo i Haso iz zatvora i još im samo preostaje da preskoče neku ogradu. Međutim, tuda prolazi policajac i njih dvojica trk iza dva grma. Policajac čuo neko šuškanje pa se prodera: • Ko je iza prvog grma? • Mijau - mjauknu Mujo! • Ko je iza drugog grma? - upita policajac. • Isto mačka! - odgovori Haso.
#2970 od 18.02.2017 : Lala i Sosa
Rodi Lalina ćerka vanbračno dete. Lala nije hteo da je vidi nedelju dana. Posle toga, šta će, pomiri se sa sudbinom. Pozove je i očita joj bukvicu: • Ćero moja - poče Lala strogo - ti, kako si počela, ... na kraju ćeš još i propušiti!
#2550 od 29.04.2016 : Životinje
Ulazi u kafanu crnac sa ogromnim papagajem na ramenu: • Gde si nabavio to čudo? - upita ga konobar. • U Africi, ima ih na milione - odgovori papagaj.
#3424 od 14.08.2026 : Aforizmi i grafiti
Postoje ljudi koji ostaju praznih šaka čak i kada se uhvate za glavu!
#2699 od 29.07.2016 : Svaštara
Tašta svom zetu za rođendan kupila dve kravate. Prvom prilikom, kada su bili svi zajedno na nekom slavlju, zet stavi jednu od taštinih kravata. Tašta, kada ga je videla, upita: • Šta je zete, ona druga ti se ne sviđa?
#170 od 17.03.2013 : Svaštara
Dođe devojčica sa ocem u berbernicu. Stane nasuprot berberske stolice, jedući pizzu, dok joj se otac šišao. Berberin se nasmeši i kaže joj: • Dušo, imaćeš dlake po pizzi. • Znam, znam, dobiću i sise - odgovori ona.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo