dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pazi šta govoriš

#2602 od 04.06.2016 : Bračni
Zatekne muž ženu u krevetu sa drugim, pa počne da viče i da je vređa, a žena će smireno: • Pazi šta govoriš u prisustvu mog advokata.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1469 od 20.03.2015 : Mujo i Haso
Kaže Mujo Fati: • Fato, 'ajde da poradimo na tvojoj lepoti. • 'Ajde! • Ti idi da se šminkaš, a ja idem da se napijem!
#788 od 05.12.2014 : Zemunci
Rešava Zemunac ukrštene reči: Luka u Španiji, 7 slova? • Bojović.
#598 od 10.11.2014 : Perica
Dođe učiteljica na čas i pita decu koliko je dugačka Drina. Javi se Mujo i kaže: • 100 km! Javi se Mario i kaže: • 200 km! Javi se zatim i Perica, pa kaže: • 7,5 cm bez filtera.
#1512 od 29.03.2015 : Policajci
Koja je sličnost između policajca pripravnika i praseta? • Oboje za kratko vreme postanu svinje!
#2733 od 21.08.2016 : Svaštara
Dogovore se momak i devojka za sastanak na slepo. Pita momak: • Kako da te prepoznam? • Stajaću na uglu, visoka sam 170cm i imam 55kg. A kako ja tebe da prepoznam? • Nosiću metar i vagu!
#2549 od 29.04.2016 : Bračni
Žena kaže mužu: • Imam jednu dobru i jednu lošu vest. • Hajde prvo reci dobru. • Pa, ... dobra je da air bag radi!
#2319 od 26.12.2015 : Aforizmi i grafiti
Igrao sam Loto. Dobio sam isto što i mlada prve bračne noći.
#1352 od 01.03.2015 : Perica
Sedi Perica na času i piše status na Fejsu: • Svi uče samo ja na Fejsu. Posle izvesnog vremena profesor mu komentariše: • Oćeš da ustaneš da vidiš keca ili da te tagujem?
#2338 od 10.01.2016 : Svaštara
Jednog dana povede bogati otac svog sina u selo da bi video kako na svetu ima mnogo siromašnih ljudi. Proveli su dan i noć na farmi na kojoj su živeli vrlo siromašni ljudi. Kada su se vratili kući, otac je upitao sina: • Kako ti se svideo izlet? • Bilo je odlično. • A, jesi li video kako ljudi mogu biti siromašni? – nastavio je otac ... • Da! • I, šta si naučio? – nije odustajao otac ... • Video sam da mi imamo jednog psa, a oni četiri. Mi imamo bazen koji se prostire do pola dvorišta, a oni imaju potok koji nema kraja ... Mi imamo uvozne svetiljke u vrtu, oni imaju zvezde ... Mi imamo vidik do ograde, a oni imaju čitavu okolinu, cele planine i doline. Kad je dečak završio, otac nije znao šta bi rekao. Ostao je bez reči, a sin je samo nastavio: • Hvala ti oče što si mi pokazao koliko smo siromašni!
#2995 od 13.03.2017 : Aforizmi i grafiti
Potrčao je u susret tramvaju. Nažalost, tramvaj ga nije prepoznao.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo