dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Baš bih voleo to da vidim

#384 od 07.12.2013 : Crni humor
Kaže Nik Vujičić Saši Matiću: • Hoćeš da dobiješ šamar? A ovaj će ljutito: • E baš bih voleo to da vidim!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2849 od 15.11.2016 : Mujo i Haso
Mujo došao po Hasu mrtvačkim kolima, da izađu u grad. Haso, kad je video vozilo, prozbori: • Bolan Mujo, ja ti tu ne ulazim! Mujo: • `Ajde Haso ne budali, ljudi umiru da uđu u njih, a ti mi tu nešto kenjaš!
#1935 od 25.07.2015 : Svaštara
Muškarac pocrveni samo tri puta u životu: • Kada kresne prvi put. • Kada prvi put ne može da kresne drugi put. • Kada drugi put ne može da kresne ni prvi put. Žena takođe pocrveni samo tri puta u životu: • Kada se kresne prvi put. • Kada se prvi put kresne za pare. • Kada prvi put mora da plati da bi je neko kresnuo.
#808 od 06.12.2014 : Doktori
Dolazi pacijent u ambulantu i pita medicinsku sestru: • Sestro, gde se daju injekcije nedeljom? • U guzicu, isto kao i ponedeljkom - odgovori sestra.
#371 od 28.11.2013 : Svaštara
Ulazi mladić prvi put u teretanu i pita instruktora: • Na koju spravu da idem da privučem žene? • Idi na bankomat, on je tu ispred ...
#1099 od 14.01.2015 : Perica
Autobus na liniji Beograd - Kragujevac, preko Topole. Samo sto je krenuo, mali Perica dolazi do šofera: • Jesmo li stigli u Topolu? • Nismo, sedi, ima još dosta. Nakon 10 minuta opet: • Jesmo li stigli u Topolu? • Nismo, sedi, ima još dosta. Nakon 10 minuta opet: • Jesmo li stigli u Topolu? • Nismo bre. Sedi, ja ću ti reći kad dođemo u Topolu. Mali Perica se vrati na sedište i zadrema. Šofer zaboravi na njega i na ulazu u Kragujevac mu sinu da je prošao Topolu. Putnici, shvativši šta je uradio, izgalamiše se na njega i rekoše da mu nema druge nego nazad u Topolu. Kad stigoše u Topolu šofer probudi Pericu i reče: • Topola!! Perica izvadi čokoladu i poče da jede. • Pa je'l ti izlaziš u Topoli? • Ne, ja idem za Kragujevac, nego mi je baka rekla da ne diram čokoladu do Topole.
#1058 od 10.01.2015 : Svaštara
Na krštenju starijeg čoveka upita pop: • Odričeš li se sotone? • Pope, je li ti to mene krstiš ili razvodiš?
#209 od 24.03.2013 : Doktori
Šeta ludak ludnicom i stalno sebi na glavu stavlja duvan. Nailazi doktor pa ga upita: • Šta to radiš? • Pa, ... ja sam lula. • Ma otkud ti ta ideja, po čemu si ti lula? Ludak izvadi "muškost" iz gaća i kaže: • Povuci dim, pa ćeš da se uveriš.
#2524 od 07.04.2016 : Svaštara
Pita parna lokomotiva električnu: • Na koju foru si prestala da pušiš?
#2868 od 04.12.2016 : Svaštara
Razgovaraju dva pomfrita: • Hajde da vodimo ljubav! - predloži jedan. Na to će drugi pomfrit tužno: • Ne mogu, imam kečap.
#830 od 10.12.2014 : Perica
Ivica i Perica kasne na čas. Pita profesorka Ivicu: • Gde si ti bio? On odgovori: • Ne znam. Isto pitanje profesorka postavi i Perici, a on će na to: • Ja sam bio sa Ivicom.
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo