dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ne mogu očima da ih gledam

#1567 od 07.04.2015 : Cigani
Bio Ciga u ratu i stavili ga u rov. Iz rova svi pucaju, samo Ciga leži u rovu i ne diže glavu. Pita ga kapetan: • Cigo, što ti jedini ne pucaš? A Ciga mu kaže: • Gospo'n kapetan, ja ih tol'ko mrzim da ne mogu očima da ih gledam!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#431 od 02.05.2014 : Svaštara
Dolazi čovek kod ginekologa i kaže mu: • Doktore, žena mi je trudna. • To je lepa vest! • Znam, doktore, ali kakav će biti moj seksualni život ovih 9 meseci? • Pa prva 3 meseca možete sve što i ranije, sledeća tri meseca samo kereća poza, a zadnja tri meseca vučja poza. • Dobro, mislim da shvatam za kereću, ali šta je to vučja poza? • Pa ono ..., sediš pored rupe i zavijaš!
#2296 od 16.12.2015 : Crnogorci
Dolazi Crnogorac kući s puta i nalazi ženu s nepoznatim muškarcem u krevetu. On otrči po pušku, a ovaj kroz prozor. Puca Crnogorac za njim prvi put i promaši, drugi put i promaši. Nema više metaka i onako sam za sebe govori: • Nije mi što mi jebo ženu, no što ga isprati ka vojvodu!
#2178 od 15.11.2015 : Plavuše
Šta pita plavuša kada rodi blizance? • Ko je drugi otac?!
#3144 od 08.12.2017 : Aforizmi i grafiti
Najgora poza u seksu je kada si dole, a gore nema nikoga!
#483 od 17.09.2014 : Svaštara
Razogovaraju dva fratra. Prvi kaže: • Čuo sam da će nam ukinuti celibat. Drugi odgovara. • Ma neee, nema šanse da će nam dozvoliti da se ženimo. Nećemo mi to doživeti. • Možda nećemo mi, ali hoće naša deca - odgovori drugi.
#2836 od 07.11.2016 : Doktori
Ulazi hipohondar kod doktora, a doktor mu kaže: • Dobar dan, dugo vas nisam video! • Znam, bio sam nešto bolestan ...
#469 od 23.07.2014 : Pitalice
Šta je to: krv pije, vampir nije; ima krila, a ne leti! • Ulošci.
#692 od 20.11.2014 : Plavuše
Ulazi plavuša u apoteku i pita: • Dobar dan, da li imate bromazepam? • Da, a da li imate recept? • Da imam recept, pravila bih ga sama!
#3366 od 17.12.2019 : Perica
• Da li ti imaš auto? - upita Perica vaspitačicu u vrtiću. • Ne, nemam - odgovori vaspitačica. • Zašto? - znatiželjno će Perica. • Pa, ... zato što nemam novca da kupim auto! - tužno će vaspitačica. • To je zato što se po ceo dan igraš sa decom, a ne ideš da radiš i zaradiš pare, kao moja mama! - mudro zaključi Perica.
#2261 od 02.12.2015 : Aforizmi i grafiti
Ko se na "volim te" opeče, i u "sviđaš mi se" duva!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo