dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kako će tek meni biti

#955 od 24.12.2014 : Životinje
Šetaju vuk i zec noću šumom. Stiska se zec uz vuka i govori: • Jao, kako je strašno u ovoj šumi, stvarno se bojim. • A kako će tek biti meni kada se budem sam vraćao kući?!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3378 od 26.02.2020 : Bračni
Žena upita muža: • Dragi, danas nam je godišnjica braka, ... zar si zaboravio?! • Nisam zaboravio, ali sam ti oprostio - odgovori muž.
#3258 od 07.05.2018 : Plavuše
Kako plavuša pravi pekmez? • Tako što ljušti krofne!
#3428 od 16.08.2026 : Perica
Pita učiteljica Pericu: • Kad se okreneš prema Suncu koje se rađa, na desnoj strani ti je jug, na levoj ti je sever, a šta ti je pozadi? • Dupe!
#1591 od 12.04.2015 : Mujo i Haso
Dolazi Haso u kafanu, kad iz kafane izleće Fata kao furija, psujući na sav glas. Uđe Haso unutra i ugleda Muju kako sedi za stolom i umire od smeha: • Mujo, bolan, š'a je to s Fatom, što se tako razljutila? Mujo i dalje umire od smeha: • A slušaj, jarane, malo sam je podučio kako to izgleda kad idemo u šoping! Haso zbunjeno upita: • Kako to? Mujo otpije gutljaj i odgovori sa smeškom: • Prošet'o sam je kroz deset kafana, u svakoj sam pregledao cenovnik, pa se vratio i prvu kafanu i tu naručio pivo!
#2243 od 27.11.2015 : Perica
Gleda Perica sliku oca i majke i pita oca: • Tata, zašto na slici ti sediš, a mama stoji? • Perice, sine, ta slika je napravljena posle naše prve bračne noći. Ja nisam mogao da stojim na nogama, a majka nije mogla da sedi.
#2303 od 20.12.2015 : Mujo i Haso
Mujo nagovara Fatu na nepristojne stvari: • Može, ali tek posle svadbe - brani se Fata. • Ma, nemoj, pa da moram i od tvog muža da se krijem - odgovori Mujo.
#1414 od 10.03.2015 : Plavuše
Tri trgovca se hvale: • Juče sam prodao slepcu televizor. • Nije to ništa, može da ga sluša! Ja sam prekjuče prodao radio gluvom čoveku. • Ni to nije ništa, ja sam prodao plavuši sat - kukavicu. • Pa, šta tu ima čudno? - pitaju prva dvojica. • Uz to sam joj prodao i 100kg hrane za ptice.
#2818 od 26.10.2016 : Životinje
Nemački ovčar ulazi u poštu, uzima formular za telegram i napiše: • Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Službenik na šalteru pogleda telegram i kaže: • Ovde ima samo devet reči. Možete za istu cenu poslati još jedno "vuf"! Pas na to odgovori: • Ali onda poruka ne bi imala smisla!
#2475 od 27.03.2016 : Političari
Pitali Čedu Jovanovića: • Imaš li instagram? • Čega gram?
#3349 od 23.08.2019 : Svaštara
Razgovaraju dvoje mladih: • Jesi li u vezi? • Jesam! • Ali kako, pa na FB profilu ti piše da si slobodna?! • Piše i na autobusu LASTA, pa ne leti!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo