pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kada je zdravlje u pitanju

#1753 od 08.06.2015 : Cigani
Doktor kaže Cigi: • Situacija je krajnje ozbiljna, operacija je neophodna i ona će koštati 3000 evra! Ciga: • Doktore, ja sam siromašan čovek, dajte da se nađemo negde, kumim vas! • Dobro, nek bude 1000 evra! • Doktore, teška su vremena, izgubio sam posao, deca rastu i troškovi se povećavaju! • Pa dobro, može i 500. • Doktore, i 500 evra je za mene čitavo bogatstvo. • Neka bude 300 evra ali to je poslednja cena. Nego, moram da vas pitam, zbog čega ste došli kod mene, kad se zna da sam ja specijalista i da sam skuplji od svojih kolega? • Doktore, kad je zdravlje u pitanju, ja ne žalim pare!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3373 od 03.02.2020 : Pitalice
Koja je razlika između komarca i muškarca? • Komarac nervira samo leti.
#250 od 28.05.2013 : Pitalice
Koja je razlika između političara i lopova? • Nikakva, samo što smo političare sami birali, a lopovi biraju nas!
#2150 od 04.11.2015 : Svaštara
Po izlasku iz zatvora sretnu se dva kriminalca: • Gde si, šta radiš? • Trenutno radim kao poštar. • A koliko dugo nameravaš da ostaneš poštar? • Dok ne stignu prve penzije.
#3195 od 05.03.2018 : Pitalice
Zašto muške bebe više plaču kad se rađaju? • Zato što znaju da će proći još mnogo vremena dok ponovo ne vide pičku.
#1223 od 04.02.2015 : Doktori
• Zdravo kolega! - pozdravlja prostitutka ginekologa koja ulazi u ordinaciju. • Kako 'kolega'? Nismo mi nikakve kolege! - uvređeno će on. • Pa na istoj stvari zarađujemo novac, zar ne?
#49 od 11.03.2013 : Oglasi
Menjam cimera koji hrče za cimerku koja uzdiše. Šifra: tužan
#1464 od 19.03.2015 : Pitalice
Šta devojke moraju znati pre veze sa starijim muškarcem? • Reanimaciju?
#2897 od 26.12.2016 : Doktori
Doktoru zazvoni kućni telefon kojim ga prijatelji zovu na kartanje. Javlja se i vikne: • Dolazim odmah! Žena ga upita: • Dragi, zar je tako hitno? • Veoma hitno, draga! Već su tri doktora tamo!
#2055 od 19.09.2015 : Doktori
Dolazi čovek na kontrolu kod doktora: • Doktore sad mi je bolje, ne kašljem, ne kijam, samo malo teško dišem. • Nista ne brinite, pobrinućemo se da i to prestane.
#2201 od 19.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Ko rano postane otac, taj više ni sa viršli ne skida najlon.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo