dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Samo da nije trinaesti

#97 od 14.03.2013 : Plavuše
Pričaju dve plavuše i kaže jedna drugoj: • Jel' znaš da doček nove godine pada u petak? • Samo da nije trinaesti! - zabrinuto će druga.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1920 od 22.07.2015 : Svaštara
Razgovaraju sarma i šnicla i kaže sarma šnicli: • Blago tebi, tebe svakog dana tucaju! • Pa, ko te jebe kad si smotana!
#3376 od 06.02.2020 : Svaštara
Naučnici su rešili da naprave jedan socijalni eksperiment. Izabrali su dva pusta ostrva. Na jednom ostrvu su naselili 25 muškaraca i jednu ženu, a na drugom 25 žena i jednog muškarca. Posle tri meseca rešili su da vide rezultate. Prvo su otišli na ostrvo sa 25 muškaraca i jednom ženom. Ostrvo je bilo sređeno, prelepe brvnare, putevi, kanalizacija, vodovod. U centru sela tron, a na njemu sedi žena i viče: • Milenkooo! Dolazi ovamo! Kojim peskom posipaš tu stazu? • Žutim! • A, šta sam ja rekla? • Crvenim ... • Tako je Milenko! Crvenim! Ček da vidim, koji si na spisku ... peti ... eee, sad ćeš da budeš dvadeset i peti, za kaznu! Ajd' sad nazad na posao! Naučnici su seli u čamce i krenuli ka ostrvu na kojem je 25 žena i jedan muškarac ... Ostrvo je bilo u totalnom haosu! Blato i prljavština, napola srušene kuće, na sred sela palma, na njoj muškarac, a pod palmom žene stoje i viču: • Vasoooo! Silazi! Prošlo je pet minuta!
#1915 od 22.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Moram priznati da današnje žene imaju mnogo veća muda od većine muškaraca, ... a i brkove, takođe.
#805 od 06.12.2014 : Mujo i Haso
Vraćaju se Mujo i Haso kući posle dugog rata i dolaze na brežuljak odakle se vidi Mujina kuća, te ti Mujo zamoli Hasu, inače snajperistu, da vidi šta mu radi njegova Fata. Haso ti proviri kroz snajper i kaže: • Joj Mujo, eno je kara se sa tvojim komšijom. Mujo sav tužan daje Hasi dva metka i kaže: • Nju u glavu a njega u glavić. Haso ti nanišani i kaže: • Izgleda da će biti dovoljan samo jedan metak.
#371 od 28.11.2013 : Svaštara
Ulazi mladić prvi put u teretanu i pita instruktora: • Na koju spravu da idem da privučem žene? • Idi na bankomat, on je tu ispred ...
#878 od 17.12.2014 : Studenti
Žali se student cimeru: • Poslao sam ocu telegram da mi hitno pošalje novac jer sam na ulici. • I šta je odgovorio? • Sine, čuvaj se automobila!
#1076 od 12.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Ljubio sam je nežno, ostala je bez daha. Skinula je puder, umro sam od straha.
#3372 od 02.02.2020 : Crni humor
Nosi klinac teglu sa kiselinom, polako gura ruku u nju i viče: • Mama, mama, ova tegla nema dno!
#2483 od 27.03.2016 : Svaštara
• Zdravo, hoćemo li na kafu? • Ajde, idemo ... • Dobar dan, izvolite ... • Ja ću veliko tamno, točeno! • I ja isto ...
#789 od 05.12.2014 : Crni humor
Oženio se čovek od 57 godina ženom koja ima 64 godine. Kada ju je podigao da je prenese preko praga, kaže mu otac: • E moj sine, ... da je sreće sada bi je iznosili, a ne unosili!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo