Aflatoksin

#154 od 16.03.2013 : Chuck Norris
Čak Noris pije aflatoksin sa 0.05 miligrama mleka!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 71 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3404 od 07.01.2023 : Svaštara
Gužva u kasapnici, ... MESAR - GLUV. Ko dođe na red, pokaže deo tela, ... pipne se za butinu, pokaže dva prsta i dobije dva kila od buta, ... pipne se za rebra, pokaže pet prstiju i dobije pola kila od rebara.
Dođe na red mladić, izvadi alatku, pokaže dva prsta i dobije dva kila kobasica. Priđe mu neki dedica, penzioner i zamoli:
• `Ajde dete, naruči i meni kilo kobasica, uvek kada se dohvatim šlica da mu pokažem, on mi da kilo čvaraka!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 309 Ocena: 
#569 od 08.11.2014 : Svaštara
Čovek vodi ljubav sa ljubavnicom. Otvaraju se vrata, ulazi njen muž, grdosija od čoveka, hvata nesrećnika za nogu i vrat, iznosi ga na terasu i baca sa devetog sprata. Čovek, dok pada, razmišlja ovako:
• Konju jedan, koji ti je đavo ovo trebalo – imaš super ženu i decu, dobar auto, posao, dobru platu ...
Dole prolazi traktor i vuče prikolicu sa senom i čovek – tras – pada na seno. Ustaje, otresa seno sa sebe i kaže:
• E, što ja serem kad se uplašim!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#1072 od 12.01.2015 : Plavuše
Žali se jedna plavuša drugoj:
• Zamisli, pala sam na vozačkom ispitu!
• Pa kako?
• Pa eto, nemam pojma. Vozila sam i došla do kružnog toka. Tamo lepo stoji znak na kome piše 30. Ja sam obišla 30 puta i instruktor mi kaže da sam pala!
• Mora da si se zabrojala.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#2261 od 02.12.2015 : Aforizmi i grafiti
Ko se na "volim te" opeče, i u "sviđaš mi se" duva!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 28 Ocena: 
#2008 od 22.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Imam super ideje, samo što mi psihijatar ne dozvoljava da ih realizujem ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#1805 od 21.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Kad god upoznam dobru ribu, ili je ona udata, ili sam ja oženjen.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 27 Ocena: 
#2779 od 22.09.2016 : Piroćanci
Šetaju otac i sin kroz Pirot. Sin upita oca:
• Tato, tato, oće mi kupiš jedan čips?
• Nemo be sine, oće te posle tera na sok!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 80 Ocena: 
#296 od 26.06.2013 : Životinje
Ode zeka u prodavnicu i pita prodavca:
• Izvinite, imate li tortu od šargarepa?
• Nema.
Pita tako zeka svakog dana i ništa od torte. Jednog dana, besan prodavac mu reče:
• Zeko, ako još jednom dođeš, zakucaću te.
Zeka dođe i pita:
• Imate li eksere?
• Ne.
• A tortu od šargarepa?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 60 Ocena: 
#3080 od 27.10.2017 : Piroćanci
Žali se jedan Piroćanac:
• Juče mi bila familija iz Beč, doneli neki keks od evro i po, dve čokolade i 200 grama kafe, a pojeli i popili moju penziju i pola ženine plate!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 92 Ocena: 
#3216 od 26.03.2018 : Svaštara
Vozila se žena taksijem, ali nije imala dovoljno novca da plati vožnju:
• Majstore, mogu li da ti platim ovim? - podiže žena suknju i pokaza onu stvar taksisti.
Gleda taksista, gleda, pa odgovara:
• Uh, pa nije valjda da nemaš ništa sitnije?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 82 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.