pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Razglednicu sa markicom

#3097 od 04.11.2017 : Bračni
Došao čovek sa zgodnom ženom u hotel, naručio sobu i bocu šampanjca. Recepcionar ga upita: • Želite li nešto za suprugu? • Oh da, jednu razglednicu s markicom!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2300 od 18.12.2015 : Cigani
Srela se dva Ciganina iz Beograda na vašaru u Šapcu, pa će jedan: • Brate, tuga, kakav lopovluk vlada ovde, pa to nije normalno! Čitav dnevni pazar mi ukrali, mater im ciganjsku! • Joj brate, kol'ko su ti ukrali? • Četrnes' novčanika brate!
#120 od 15.03.2013 : Lala i Sosa
Dve plavuše putuju autobusom za Beograd i pričaju, a Lala prisluškuje razgovor: • Sinoć mi je bio dečko ... pa smo slušali muziku ... pa me je poljubio u obraz ... pa smo jeli ... pa smo pili sok ... pa smo gledali film ... pa me je mazio ... U neko doba vikne Lala, vidno iznerviran: • Ta kaži već jedared je l' bilo seksa il' nije! Trebô sam sići tri stanice ranije, a sad ću stići i do Beograda!
#2119 od 23.10.2015 : Svaštara
• Ajmo kod mene kući. • Ne mogu, imam dečka. • Pa šta? Ima i Albanija golmana, pa je primila dva komada.
#1641 od 21.04.2015 : Cigani
Vozi čovek auto u rikverc i udara u kontejner. Proviri ciganče iz kontejnera pa kaže: • El da zovem miliciju, el će se dogovaramo?!
#2693 od 26.07.2016 : Perica
Kaze Perica tati: • Tata, danas kada je učiteljica u školi postavila pitanje jedini sam ja digao ruku! • Koje je pitanje bilo? • Ko je razbio prozor!
#1936 od 27.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Ima toliko ljudi na svetu koji ovce nisu ni videli, ali ih ništa ne sprečava da se ponašaju kao čobani.
#788 od 05.12.2014 : Zemunci
Rešava Zemunac ukrštene reči: Luka u Španiji, 7 slova? • Bojović.
#378 od 28.11.2013 : Mujo i Haso
Šalje Mujo iz Amerike SMS poruku Fati: • Ovde je užasno. Poplave su strašne i svi su uplašeni. Molim te, pošalji mi svoju sliku da im pokažem da postoje i veće katastrofe.
#1839 od 30.06.2015 : Policajci
Zaustavi policijska patrola pijanog vozača. • Kolega, dodaj mi balon - kaže policajac. • Burazeru, nemoj balon molim te, sipaj mi u čašu - kaže pijani vozač.
#3124 od 18.11.2017 : Crnogorci
Zašto nema podgoričana u grad? • Zato što je svako izbacio status da je u Sutomore il` u Budvu!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo