pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da bi nabacila perje

#3377 od 25.02.2020 : Aforizmi i grafiti
Da bi žena nabacila perje, prvo mora nekoga da očerupa!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3061 od 16.09.2017 : Cigani
Pitaju Cigu: • Šta bi radio da imaš milion evra? Ciga će: • Čuj radio, ... Uživao bih, čoveče!
#1043 od 08.01.2015 : Mujo i Haso
Mujo i Haso točili gorivo na pumpi i kad su došli na kasu da plate, vide da iznad kase krupnim slovim piše "NAGRADNA IGRA - GLAVNA PREMIJA BESPLATAN SEKS"! Njih dvojica se pogledaju, nasmeju se pa upita Haso radnika: • Kako možemo učestvovati? Radnik na blagajni odgovori kao iz topa: • Ja zamislim jedan broj a vi pokušajte pogoditi! Haso odmah ispali: • 5? Radnik odvrati: • Ne, nije, 4! Mujo odluči oprobati sreću i vikne: • 8! Radnik ga pogleda s osmehom i reče: • Ne, 6! Razočaran, Haso kaže Muji: • Bolan Mujo, u ovoj igri mi nešto smrdi, mislim da je ovo neka podvala ... Mujo mu odvrati: • Ma kakvi ba Haso, moja Fata je već dvaput dobila!
#1664 od 25.04.2015 : Svaštara
• Mama, Dragan hoće da me ženi, a nije me još ni upoznao kako treba. • Udaj se kćeri što pre, dok te još nije upoznao!
#1405 od 09.03.2015 : Svaštara
Pošla grupa prijatelja u lov. Rezervisali su dvokrevetne sobe, ali niko nije hteo da deli sobu sa Perom, koji je užasno hrkao. Odlučili su da nije pošteno da jedan isti sve vreme bude sa njim, nego će se smenjivati. Posle prve noći uz Peru je jedan od njih ustao sav razbarušen i sa ogromnim podočnjacima. Ostali su zabrinuto pitali: • Čoveče, šta se desilo? • Ma, pustite. Pera je toliko hrkao da sam cele noći samo sedeo u krevetu i gledao. Sledeće noći je drugi bio na redu. Ujutru isto - izgledao je strašno bled, naduven, jedva se držao na nogama. Kada su ga pitali kako je bilo, odgovorio je: • Bilo je nepodnošljivo. Pera struže kao motorna testera. Cele noći sam ga samo gledao. Slično su prošli i ostali. Onda je red došao na Radašina. Ujutru se pojavio odmoran i čio, uređen i odlično raspoložen. Nisu mogli da veruju svojim očima. Kada su ga pitali kako je moguće da je ustao odmoran posle Perinog strašnog hrkanja, rekao je: • Dakle, spremali smo se za spavanje. Prišao sam Peri, zagrlio ga, pljesnuo po dupetu i uz nežan osmeh poljubio ga za laku noć. Posle je on cele noći samo sedeo i gledao me, dok sam ja mirno spavao.
#434 od 02.05.2014 : Životinje
Na pučini veselo pliva porodica sardina. Odjednom, ugledaju podmornicu. Najmanja ribica se uplaši i sakrije se iza mame. • Ne boj se - umiri je majka - to su samo ljudi u konzervi!
#163 od 17.03.2013 : Svaštara
Vraćaju se dve žene sa proslave 8. marta i onako pijane, uđu u groblje da obave nuždu. Jedna se obriše gaćama i baci ih, a druga se obriše trakom sa venca koji je stajao pored nje. Sutradan, našli se njihovi muževi u kafani. Kaže jedan: • Zamisli ona moja sinoć došla kući pijana i to bez gaća! • Nije to ništa, moja je došla sa gaćama ali kada ih je skinula, viri traka, a na njoj piše: "Nikada te nećemo zaboraviti: Marko, Pera, Žika, Laza, Steva, Vlada, Zoran, ... i cela uprava FK Pobeda!"
#1682 od 19.05.2015 : Mujo i Haso
Bio Mujo u Vijetnamu, rat se završio i vrati se on zajedno sa ostalim vojnicima. Pitaju nadređeni šta ko želi kao nagradu za učešće u ratu. Neko je tražio kuću, neko vilu na obali mora, neko jahtu, a Mujo reče: • Ja hoću po jedan dolar za svaki santimetar od vrha penisa do mojih jaja. Svi počeše da se smeju, ali želja je želja, to je njegovo pravo i mora se ispuniti, ma koliko blesavo izgledalo, pošteno je zaradio. Skupili se novinari, kamermani, ... čakaju merenje, ... 1cm, 2cm, ... 5cm, 6cm, ... 12cm, ... • Mujo, pa gde su ti jaja? • Ostala, ba, u Vijetnamu.
#645 od 15.11.2014 : Mujo i Haso
Pita Mujo Hasu sav besan: • Kako si mogao pred onolikim svetom da kažeš da sam idiot? • Izvini, jarane, nisam znao da je to tajna.
#1373 od 05.03.2015 : Perica
Pita učiteljica decu: • Za koga navijate? Ko navija za Partizan neka digne ruku. Svi dižu ruku osim malog Perice. Pita ga učiteljica: • Pa Perice za koga ti navijaš? • Za Zvezdu. • Perice, kako to, svi za Partizan, a samo ti za Zvezdu? • Mama i tata mi navijaju za Zvezdu pa navijam i ja. • Pa Perice nije to dobar razlog, šta da ti je tata narkoman, a mama kurva, šta bi onda? • Pa ne znam učiteljice, valjda bi onda i ja za Partizan navijao.
#1202 od 30.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Moju generaciju u mladosti je život mazio, ... a zna se šta posle maženja sledi.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo