pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Sladak si mi

#2680 od 17.07.2016 : Bračni
Živadinka tepa Milašinu: • Sladak si mi kad si pijan ... Milašin odgovara: • I ti si meni slatka kad sam pijan ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2975 od 22.02.2017 : Crnogorci
Koja je razlika između Crnogorca i Arapina? • Arapin se vrati kući kada završi fakultet.
#1177 od 29.01.2015 : Političari
Pita Obama Putina: • Šta planirate sada, kada je Krim Vaš? Putin odgovara: • Pa čuj, i Aljaska je pripadala Rusiji ...
#501 od 27.10.2014 : Aforizmi i grafiti
Ako Vam je hladno, navucite nekog na sebe.
#2042 od 18.09.2015 : Mujo i Haso
Čačka Muja crno ispod noktiju. Njuši, proba i ne zna da li je blato ili govno pa pita Hasu: • Bolan Haso, je li ovo blato ili govno? Haso pomiriše, lizne i kaže: • Meni ovo liči na govno... • Pa i ja kažem, šta će blato u gaćama!
#993 od 31.12.2014 : Studenti
Profesor biologije dolazi na čas i obraća se studentima: • A sada ću vam pokazati kako izgleda secirana žaba! Vadi on iz džepa lepo smotan paketić, otvara ga i vadi sendvič. Začuđeno se počeša po glavi: • A zakleo bih se da sam malo pre pojeo doručak!
#3330 od 14.04.2019 : Babe
Ulazi deda sa babom u apoteku i kaže apotekarki: • Molim vas dajte mi jedan Durex. Baba ga munu od pozadi: • Nije Durex, ... Fervex!
#489 od 19.09.2014 : Mujo i Haso
Kaže Mujo Hasi: • Haso, ti si pravi magarac, samo ti još fale rogovi. • Pa odakle bolan magarcu rogovi, magarac nema rogove. • E onda ti ništa ne fali.
#840 od 11.12.2014 : Pitalice
Zašto prasići žmure dok sisaju? • Sramota ih je što im je keva svinja.
#1166 od 28.01.2015 : Doktori
Dođe Milojko kod doktora i požali se: • Doktore, imam proliv! Doktor mu greškom prepiše tablete za smirenje. Dolazi Milojko posle nekoliko dana kod doktora i ovaj ga pita: • Pa, Milojko, kako ide terapija? A ovaj mu odgovori: • Ma, dobro je. I dalje imam proliv, ali mi je svejedno!
#2841 od 12.11.2016 : Bračni
Pita žena muža: • Dragi, šta ima na televizoru? A muž će na to: • Prašina draga, prašina!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo