pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Sav viski iz kuće

#2415 od 11.02.2016 : Aforizmi i grafiti
Čuvajte zdravlje, ker kada se jednom razbolite, sav viski iz kuće ode doktorima.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3316 od 01.03.2019 : Crnogorci
Koji saobraćajni znak ne postoji u Crnoj Gori? • Radovi na putu!
#2540 od 21.04.2016 : Mujo i Haso
Vratio se Mujo iz ekspedicije sa Severnog pola, pa pita Hasu: • Čuj, Haso, ima li skroz crnih žena? • Naravno da ima! • A ima li skroz belih? • Pa, naravno! • A ima li crno-belih? • Nema, Mujo! • E, onda sam spavao sa pingvinom!
#1102 od 15.01.2015 : Babe
Baka, sa svojih 98 godina, na samrti leži u bolesničkoj postelji i poželi da otkrije svom tugujućem mužu, koji sedi pored njenog kreveta, poslednju tajnu pre nego što umre. • Petre, najdraži moj Pero, pre nego što zatvorim oči zauvek, htela bih da ti otkrijem svoju poslednju tajnu. Otiđi do štale gde ćeš naći dve kutije ispod treće potporne grede na levoj strani krova, i donesi ih. Deda Pera ode do štale i vrati se nakon pet minuta noseći dve kutije u rukama. U prvoj kutiji pronalazi tri jajeta, a u drugoj 250 000 eura. Oči su mu zasvetlucale. • Reci mi draga, šta znače ova tri jajeta? • Znaš, Pero, u braku smo 78 godina i svaki put kad nisam doživela orgazam, stavila sam jedno jaje u kutiju. Deda Peru obuzme zadovoljstvo i ponos, kako je za 78 godina samo tri puta podbacio, i upita: • A odakle ovih 250 000 eura? • A, svaki put kad sam napunila kornet sa trideset jaja, otišla sam na pijacu da ih prodam ...
#1781 od 13.06.2015 : Svaštara
U Srbiji postoje narodni običaji kojih se svi pridržavaju: • Za slavu - kolač. • Za Vaskrs - jaja. • Za svadbu - trudna mlada. Retko koja se danas udaje na prazan stomak.
#2610 od 07.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Ne znam zašto se svi ljute na političare?! Pa, nisu oni ništa uradili.
#2903 od 29.12.2016 : Svaštara
Svađaju se Milutin i komšinica Javorka: • Da si kojim slučajem moj muž, sipala bi ti otrov za pacove u piće! • A da si ti kojim slučajem moja žena, ja bi ga i popio!
#1725 od 31.05.2015 : Crnogorci
Zapalio se Crnogorac za zgodnu devojku i pozove je na spoj u parku. Nađu se oni u parku, sednu na klupu, pa će Crnogorac: • Mala, ja'l viđu ono cvijeće tamo? Devojka potvrdno klimnu glavom, a on nastavi: • Uberi ga, za tebe je!
#3141 od 05.12.2017 : Svaštara
Jada se Milojko: • Za Novu godinu sam pоželeo da neka bogata ženska misli na mene, ... i gle čuda, od Nove godine me svakog dana zove direktorka banke za ratu kredita!
#1111 od 17.01.2015 : Oglasi
• Dobar dan. Zovem povodom oglasa. • Molim? • Povodom oglasa! • Ponovite, ko je to? • ZOVEM POVODOM OGLASA! • Oglasa? • DA! • Kakvog oglasa? • Pa, prodajete slušni aparat ... • Kakav aparat? • SLUŠNI! • A to, ... pa, prodala sam ga.
#2222 od 23.11.2015 : Svaštara
Došao momak kod devojke i pita njenog oca: • Ja bih voleo da se oženim vašom kćerkom, da li dozvoljavate? Otac: • Pa, u suštini dozvoljavam, a da li si pitao njenu majku? Momak: • Pa jesam, ali mi se kćerka više dopada.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo