Samo patrolu

#1408 od 09.03.2015 : Bračni
• Halo ... policija? Pošaljite patrolu ... slučajno sam gurnuo ženu kroz prozor!
• U redu ... šaljemo i hitnu pomoć!
• Ma, ne treba hitna! Mi živimo u prizemlju ... samo patrolu, i to što pre ... samo što nije provalila vrata!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 41 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2329 od 29.12.2015 : Svaštara
Škola iz perspektive đaka:
• U školi učiš: 2 + 2 = 4
• Za domaći zadatak dobiješ: 2 + 2 - 1 = 3
• Na kontrolnom dobiješ: Lete 2 ovce, jedna žuta, druga desno. Koliko košta kilogram sira, ako jež ima 7 godina?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 43 Ocena: 
#673 od 18.11.2014 : Međunarodni
Mujo kosi, a Japanac uzeo štopericu, olovku i papir i meri Muji produktivnost. Posle prvog otkosa, kaže Japanac:
• Ne valja Mujo, imaš prazan hod.
• Kako ba prazan hod?
• Pa lepo. U jednom smeru kosiš, a kad vraćaš kosu vraćaš je u prazno. Nego, da naoštrimo kosu i sa druge strane, pa da i u drugom smeru kosiš.
I tako i bude. Kosi Mujo, a Japanac opet:
• Ne valja Mujo. Opet imaš prazan hod.
• Pa kako bolan opet prazan hod?
• Lepo! Kosiš u oba smera, ali imaš prazan hod jer vrtiš guzicom džabe. Nego, da ti zavežemo grabulje pa da odmah travu rastresaš da se brže suši.
I tako i bude. Kosi jadni Mujo tako opremljen, kad eto ti Fate. Nosi ručak. Na glavu stavila posudu sa kiselim mlekom, u jednu ruku posudu sa pitom, a u drugu košaru sa hranom i pivom. Ide polako prema Muji, a on kad je vidi kako zanosno njiše bujnim bokovima, kaže:
• Bona Fato, ne njiši tako bokovima, ako Japanac vidi da mi se diže, odmah će da mi utvrdi prazan hod i obesiti fenjer, da kosim i noću!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 33 Ocena: 
#1951 od 31.07.2015 : Svaštara
• Dobra ti ova rakija, od koga je?
• Od komšije.
• Je l' prodaje?
• Jok, ostavlja podrum otključan.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 28 Ocena: 
#1247 od 09.02.2015 : Mujo i Haso
Dolazi Mujo mrtav pijan kući i kaže Fati:
• Ajmo se mazit' malo!
• Ma ne mogu Mujo, dobila sam.
I tako on nju nagovara. Ona neće. Ipak, nagovori je na kraju. Sutradan, probudi se Mujo i ničega se ne seća. Pogleda oko sebe, nema Fate, vidi krvav krevet.
• Jebo mater, ubio sam Fatu!
Ustane, okrene se oko sebe, pogleda u ogledalo i prepadne:
• Ma, šta ubio! Pojeo je!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#1501 od 27.03.2015 : Babe
Spremaju se baba i deda za spavanje. Pita baba dedu:
• Jesi uzeo zaštitu?
• A šta će mi?
• Ne čitaš novine, pa ne znaš za salmonelu? Stvarno ne znaš kako stara jaja mogu biti opasna!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 51 Ocena: 
#259 od 08.06.2013 : Pitalice
Zašto sveštenici ne koriste kondome?
• Zato što mali dečaci ne mogu da zatrudne.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 89 Ocena: 
#2660 od 05.07.2016 : Perica
Vrati se Perica iz škole i tata ga pita:
• Perice, da li si popravio onu jedinicu iz matematike?
• Nisam, tata, upisana je hemijskom olovkom.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 33 Ocena: 
#760 od 02.12.2014 : Pitalice
Zašto žene uvek gledaju porniće do kraja?
• Očekuju venčanje.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 62 Ocena: 
#975 od 28.12.2014 : Policajci
Jede policajac pljeskavicu. Nailazi mali dečak i pita ga:
• Čiko, čiko, da li mogu griz?
• Beži, mali, nije ti ovo griz nego pljeskavica!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 27 Ocena: 
#1205 od 31.01.2015 : Crnogorci
Jedan stari par odlučio da ode kod doktora na pregled. Doktor je prvo pregledao muža:
• Izgleda da je sve u redu s Vama, imate li nekih problema?
• Pa, doktore, ništa posebno, ali kad vodim ljubav sa ženom prvi put, onda je sve u redu. Ali, kad krenemo u drugu rundu, onda počnem jako da se znojim i to mi malo smeta.
Nakon toga, doktor pregleda ženu:
• I Vi izgledate dobro, ali Vaš muž mi kaže da kada vodite ljubav prvi put onda je sve u redu, a drugi put se puno znoji. Znate li možda zašto?
Žena odgovori:
• Naravno da znam doktore: Prvi put je u januaru, a drugi u avgustu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 44 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.