dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Šta se digne muškarcu

#1826 od 30.06.2015 : Crni humor
Šta se digne muškarcu kada padne sa osmog sprata? • Spomenik.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2549 od 29.04.2016 : Bračni
Žena kaže mužu: • Imam jednu dobru i jednu lošu vest. • Hajde prvo reci dobru. • Pa, ... dobra je da air bag radi!
#2620 od 07.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Kad već pijem zbog tebe, dođi bar da platiš račun!
#3096 od 03.11.2017 : Oglasi
Noćas na splavu `Lude noći` izgubljen jedan mali spermatozoid. Poštenoj nalazačici želim redovan ciklus!
#1730 od 03.06.2015 : Svaštara
Razgovor kupca i prodavačice: • Izvinite, ova krema je ...? • Dnevna krema za suvu kožu. • A ova? • Noćna krema za suvu kožu. • Ma ajte, molim Vas! • Šta Vam nije jasno? • Pa na koju foru kreme znaju kada je dan a kada je noć?
#1060 od 10.01.2015 : Svaštara
Pričaju dva matorca, pa prvi pita drugog: • Je l' možeš ti i dalje da jebeš? • Mogu, da kucnem u drvo! - kaže drugi. • Ma, mogu i ja da kucnem u drvo, nego je l' možeš da jebeš?!
#1611 od 15.04.2015 : Perica
Pita Perica oca šta znači fiktivno a šta faktički!? • Idi pitaj mamu i sestru da li bi spavale sa nekim Švabom za 10.000 eura, pa se vrati da ti objasnim! Ode Perica i pita mamu, a ova mu kaže: • Pa u principu ne bih, ali pošto nam trebaju pare onda bih! Posle toga ode Perica da pita sestru, a ova k'o iz topa odgovori: • Bih, kako ne bih, za te pare! Vrati se Perica ocu i ispriča mu šta su mu odgovorile, a otac će mu:: • Eto sine vidiš – mi fiktivno u kući imamo 20.000 eura, a faktički dve kurve!
#665 od 16.11.2014 : Crnogorci
Ušao upravnik zatvora u ćeliju kod Crnogorca pa ga pita: • Zašto ne ustaneš kada ulazim? A Crnogorac će na to: • Meni su rekli da moram odležati dvije godine.
#2861 od 27.11.2016 : Bračni
Kaže žena mužu: • Dragi, sutra mi je rođendan! • Odlično! Imaš li kakvu želju? • Imam, počinje sa ‘S’, a završava sa ‘EKS' ... • Ajde majke ti, pa ti si luda. Šta će ti siporeks?!
#364 od 31.10.2013 : Pitalice
Kako stvoriti najveći cirkus na svetu? • Prekriti bivšu Jugoslaviju ceradom!
#2012 od 24.08.2015 : Svaštara
Prelepa devojka preživi brodolom i samo što nije izašla na obalu napadne je ajkula. Već se pozdravila sa životom, kada se iz šume začu: • AAAaaaaAAAaaaa! Tarzan skoči na ajkulu i iskasapi je. Zanosna devojka sva srećna baci mu se u naručje i poče da ga ispituje: • Kako se snalaziš za hranu? • Tarzan ubije, Tarzan ispeče, Tarzan pojede! • A kako nabavljaš odeću? • Tarzan ubije, Tarzan odere, Tarzan obuče! • A kako se snalaziš za one stvari, mislim na seks? • Tarzan nađe drvo sa rupom, Tarzan jebe rupu! • Sada kad sam ja tu više ti ne treba drvo, ajde sa mnom! Uhvati ga lepotica za ruku, odvede ga u šumu i naguzi se. Tarzan se zatrči prema njoj i iz sve snage je šutne nogom u guzicu! Jedva došavši sebi od šoka devojka ga pita: • Tarzane, zašto si to uradio? Zar me ne želiš? • Tarzan prvo proveri da li ima vevrica u rupi pa onda jebe!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo