pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Piše nam ljubavnica

#2991 od 09.03.2017 : Bračni
Mužu je stiglo pismo, ali ne sme da ga pokaže ženi. • Vidim da te je pismo prilično zabrinulo, dragi. Reci mi o čemu se radi. Ja sam tvoja supruga i tu sam da ti pomognem u nevolji. Tvoji problemi su i moji problemi, sve treba da rešavamo zajednički, da delimo dobro i zlo, mi smo kao jedno ... • Pa dobro, ... piše nam ljubavnica da smo postali otac!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3212 od 22.03.2018 : Svaštara
Hitna prevozi debila u duševnu bolnicu. Na jednoj nizbrdici vozač viknu: • Upomoć, ne rade nam kočnice! • Ne brini, na kraju ulice ima znak STOP! - dobaci debil.
#3083 od 29.10.2017 : Pitalice
Ko je najveći džentlemen na svetu: • Penis, uvek se digne, da dama sedne!
#1160 od 26.01.2015 : Mujo i Haso
Ulazi Mujo u kafanu i viče konobaru: • Daj pivo! • Koje? • Kako ko je, pa ja sam, Mujo!
#104 od 15.03.2013 : Pitalice
Koja je razlika između babe na svadbi i Zvezde u Evropi? • Baba može da odigra dva kola.
#676 od 18.11.2014 : Svaštara
Ulazi otmena dama u autobus i pita šofera: • Koliko košta karta za ovaj svinjac? • 100 dinara po krmači - odbrusi šofer.
#1271 od 14.02.2015 : Mujo i Haso
Nađe se Fata ujutro na kafi s prijateljicama i nakon nekog vremena jedna skupi hrabrosti i upita je: • Fato, bona, priča se po komšiluku da si se neki dan celo jutro jebala sa nekim klošarom? Fata mirno odgovara: • Jesam, i ... ? Prijateljice se pogledaju i jedna reče: • Pa dobro, zašto? Fata se nasmeje i kaže: • Pa došao čovek i pristojno pitao mogu li da mu dam sve ono što Mujo ne upotrebljava ...
#1707 od 23.05.2015 : Pitalice
Koji čovek pleni svojim pojavom? • Sudski izvršitelj.
#1695 od 19.05.2015 : Svaštara
Prišao sam joj i odlučno rekao: • Lutko, ja sam rešen da sa tobom večno plešem! A onda sam čuo glas iza sebe: • Gospodine, izađite iz izloga!
#185 od 20.03.2013 : Svaštara
Pošto je utovario sav Papin prtljag u auto, šofer primeti da Papa stoji napolju. • Oprostite, Vaša Svetosti, hoćete li ući, pa da krenemo? • Da, ali meni u Vatikanu nikad ne dopuštaju da vozim, danas kada odlazim u penziju, baš je dobra prilika. • Žao mi je, Vaša Svetosti, ali to ne bih smeo, izgubiću posao. Šta će biti ako se nešto desi? • Niko to neće saznati - odgovara Papa sa osmehom. Slegnuvši ramenima, šofer sede pozadi a Papa za volan. Ubrzo, šofer se gorko kaje, Jer Papa prelazi 150 na sat. • Sveti Oče, molim vas, usporite - jauče šofer, međutim Papa počinje da usporava tek kada se začuo zvuk sirene. Zaustavlja se, spušta staklo. Prilazi mu policajac, gleda ga, pozdravlja i vraća se svom motorciklu uzevši radio: • Halo šefe, zaustavio sam auto koji vozi 150 na sat. • Odlično! Kazni ga da se nauči pameti. • Ne ide šefe, ovo je vrlo važna osoba. • Tim bolje - kaže šef. • Dobro šefe, ali radi se zaista o vrlo, vrlo važnoj osobi. • Gradonačelnik? • Važniji. • Poslanik? • Važniji. • Predsednik vlade? • Ma, još važniji. • Dobro - kaže šef - pa ko je? • Ja mislim da je Bog. • Zašto misliš da je Bog? • Šefe, šofer mu je Papa!
#3298 od 14.11.2018 : Pitalice
Kako se deli slinarstvo? • Na rudarstvo, vajarstvo i streljaštvo!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo