dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pička u ogledalu

#1442 od 15.03.2015 : Bračni
Pita muž ženu: • Zašto mi se digne uvek kada se brijem. • Zato što vidiš pičku u ogledalu - odgovori žena.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1221 od 04.02.2015 : Životinje
Upao zec u rupu i nikako ne može da izađe. Naiđe lisica, spusti mu rep i on izađe. Kaže on liji: • Ako ti bude trebala pomoć ti me zovi. Kroz nekoliko dana upadne lisica u tu istu rupu. Naiđe zec i spusti joj rep, ali kako mu je rep bio kratak, lisica nije mogla da ga uhvati. On brzo otrča po kola i na sajlu izvuče lisicu. Naravoučenije : Nije važno koliki ti je, važno je da imaš kola.
#2848 od 14.11.2016 : Mujo i Haso
Ispraća Fata svog Muju na pecanje, rečima: • Bolan Mujo, ako šaran bude skup, ti uzmi štuku ili smuđa!
#1071 od 12.01.2015 : Mujo i Haso
Pao Mujo na ispitu iz književnosti pa onako nasekiran prošao pored biste Alekse Šantića i opsovao: • Jebem te, Andriću, i tebe i tvoj Gorski vijenac!
#3151 od 01.01.2018 : Aforizmi i grafiti
Ako Deda Mraz, dok mu sedite u krilu, ne govori `Hohoho`, nego `Ohohoh`, odmah ustanite!
#2084 od 05.10.2015 : Perica
Kaže Perica prijateljima: • Znate da je novi iPhone 6 fantastičan za mršavljenje? Na to će drugari: • Na koji način? Perica: • Pa kupite ga i ostanete bez para za hleb!
#2753 od 04.09.2016 : Aforizmi i grafiti
Stave mi eurokrem u frižider i onda me napadaju što su sve kašike u kući krive!
#1699 od 23.05.2015 : Svaštara
Devojka zove dečka: • Alo? • Alo dušo, šta je bilo, šta ti je? • Znaš ti šta mi je! Sad me je zvala Marijana, kaže da se videla sa Dijanom, koja se čula sa Danijelom, i ona joj je rekla da je Jasna čula od Sanje koja je pila kafu sa Jelenom i Marijom, da je Svetlana čula od Aleksandre koja je pijana ispričala Tanji da je čula od Tijane koja je pričala Jovani da si ti rekao Kristini da si sa mnom iz zezanja! Raskidamo!
#2771 od 17.09.2016 : Mujo i Haso
Razmišlja Mujo naglas: • Kada ne možeš nekog da pobediš, ti mu se pridruži. I šta sad da radim, da letim sa komarcem i ujedam ukućane?
#2944 od 28.01.2017 : Životinje
Ide zec šumom i vidi da svi odjednom beže, pa zaustavi malog miša i upita ga: • Je li, mišu, što svi beže? A miš će njemu: • Lav je provalio da ga lavica vara, pa beže svi sumnjivi!
#516 od 31.10.2014 : Perica
Dolazi Perica iz škole i pita ga otac: • Sine, kako si prošao u školi? • Tata ti si fudbaler, pa ćeš me razumeti. Produžio sam ugovor sa prvim razredom na još godinu dana.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo