Sabrana dela Mila Đukanovića

#2406 od 05.02.2016 : Političari
Došao Crnogorac na granicu:
• Šta imate da prijavite? - pita carinik.
• Ništa, u koferima imam samo knjige.
• Dobro, ali otvorite kofere da pogledamo ...
Crnogorac otvori kofere kad ono: u jednom boksovi cigareta, u drugom droga, u trećem oružje.
• I ovo vi zovete knjigama? - pita carinik.
• Pa kako nijesu čo'če? To su ti sabrana dela Mila Đukanovića! - odgovori Crnogorac.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 108 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1559 od 05.04.2015 : Bračni
Profesor matematike šalje faks ženi:
• Draga, sigurno shvataš da su ti 54 godine, a ja imam određene potrebe koje ti jednostavno više ne možeš kvalitetno i u potpunosti da zadovoljiš. Sa svake druge strane gledano, naš brak je skladan, zadovoljan sam sa tobom kao ženom i zaista se iskreno nadam da te ovaj faks neće previse povrediti ili uznemiriti. Nakon posla idem do motela sa svojom 18-godišnjom asistentkinjom, ali doći ću kući pre ponoći. Tvoj muž.
Kada je stigao do motela, na recepciji ga je čekao faks koji je upravo pristigao od njegove žene:
• Dragi moj, i ti imaš 54 godine, a u trenutku kada budeš čitao ove redove ja ću biti u drugom motelu sa 18-godišnjim konobarom iz obližnjeg bara, a obzirom da si genijalan matematičar, sigurno ti neće biti teško da shvatiš kako 18 u 54 ide puno više puta nego 54 u 18. Nemoj me čekati. Tvoja žena.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 33 Ocena: 
#952 od 24.12.2014 : Mujo i Haso
Gledaju Mujo i Haso ovce na livadi i kaže Mujo da ima tačno 1242 ovce. Haso ne veruje, dođe do pastira i pita ga koliko ima ovaca, a ovaj mu potvrdi:
• 1242.
I tako nakon pola sata na drugoj livadi Mujo opet pogodi broj ovaca i napokon ga pita Haso:
• Jel, Mujo, kako ti tako brzo izbrojiš te ovce?
• Moj Haso, ništa lakše, izbrojiš sve noge i podeliš sa čet'ri!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 24 Ocena: 
#2355 od 15.01.2016 : Bračni
Jutro je, 7 sati. Muž dolazi kući i nalazi uznemirenu suprugu u hodniku. Ona:
• Nešto si okasnio, Supermane?
• Mogu da ti objasnim. Draga, žao mi je, ali bio sam sa klijentima ...
• ... i onda si cele noć do 7 sati raspravljao sa njima krive Drine, je l' da, Supermane?
• Ma, pusti me da izgovorim. Uspeo sam da dobijem novog klijenta za firmu, odveo sam ga na finu večeru ...
• ... i to do 7 sati ujutro? Supermane, pa koliko me glupom smatraš?
• Ma priznajem, išli smo posle u noćni bar nešto da popijemo, tamo smo bili do 3 ...
• ... da, da, Supermane, do 3. A šta je bilo do 7 sati? Reci, Supermane?
• Paaa, otišli smo u plesni klub, ali ja sam samo gledao, bilo je dosadno.
• Sve OK, Supermane, samo si gledao i čekao. U šta još treba da poverujem?
• Pusti me da izgovorim i slušaj. Ma, ... zašto me stalno zoveš Supermane?
• Samo Superman nosi gaće preko pantalona.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 37 Ocena: 
#2705 od 03.08.2016 : Policajci
Poveo Milojko kravu na pijacu da je proda. Kada je prolazio pored policije oni ga zaustave i počnu da zajebavaju:
• Milojko, gde si krenuo sa ženom?
Na to im Milojko odgovori:
• Vodim je kod sudije da joj dam razvod braka jer me varala sa policajcima!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 36 Ocena: 
#578 od 09.11.2014 : Pitalice
Zašto crnac stavlja bele rukavice kad jede čokoladu?
• Da ne pojede prste.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 34 Ocena: 
#1446 od 16.03.2015 : Mujo i Haso
Prala Fata na potoku rublje po starinski, ručno. U tom trenutku se sa planine odvali komad kamena, pogodi Fatu u glavu i ubije je. Nešto kasnije dolazi Mujo, vidi Fatu kako mrtva leži u potoku i kaže:
• E, jebem ti sreću, već mi treću veš mašinu sjeba kamenac.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#1978 od 15.08.2015 : Bračni
Supruga može da bude lepa, prava domaćica i dobra majka, a ako njen muž veruje da je on gazda u kući - onda je i pametna!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 30 Ocena: 
#1265 od 12.02.2015 : Doktori
Dosadio ginekologu njegov posao i odluči da potraži posao automehaničara. Dođe kod automehaničara i upita ga za posao, a ovaj mu veli da će mu dati 1000€ ako pravilno rastavi motor i još 1000€ ako ga pravilno sastavi.
Kad je ginekolog završio posao dođe mehaničar i da mu 3000€ uz obrazloženje da mu je dao 1000€ jer je pravilno rastavio motor, 1000€ jer ga je pravilno sastavio i još 1000€ jer je to sve uradio kroz auspuh.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 38 Ocena: 
#714 od 24.11.2014 : Svaštara
Muškarac ulazi sa prelepom mladom ženom u zlataru i zajedno odaberu dragulje i drugi nakit u vrednosti većoj od 50.000 eura. Kad je trebalo platiti,  muškarac je izvadio ček i upisao ukupnu sumu. Prodavac je bio zbunjen i nepoverljiv, jer čoveka vidi prvi put u životu. Ovaj je opazio prodavčevo dvoumljenje, pa mu reče:
• Brine Vas ima li ček pokriće? U redu, ovako ćemo: budući da je danas subota veče i da su već sve banke zatvorene, zadržite ček i nakit do ponedeljka. U ponedeljak, nakon što unovčite ček, pošaljite dragulje gospođici. Slažete li se?
Prodavac se složio. U ponedeljak, kad je u banci pokušao da unovči ček otkrio je da ček ipak nema pokriće. Istog trena je nazvao gospodina, a ovaj mu reče:
• Ček slobodno bacite! Već sam spavao sa njom!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 28 Ocena: 
#120 od 15.03.2013 : Lala i Sosa
Dve plavuše putuju autobusom za Beograd i pričaju, a Lala prisluškuje razgovor:
• Sinoć mi je bio dečko ... pa smo slušali muziku ... pa me je poljubio u obraz ... pa smo jeli ... pa smo pili sok ... pa smo gledali film ... pa me je mazio ...
U neko doba vikne Lala, vidno iznerviran:
• Ta kaži već jedared je l' bilo seksa il' nije! Trebô sam sići tri stanice ranije, a sad ću stići i do Beograda!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 57 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.