dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Što odnesoste oba žileta

#1560 od 05.04.2015 : Piroćanci
Imao Piroćanac tri sina, pa dvojicu isprati u beli svet da zarade neki evro. Posle tri godine, dolaze ta dvojica vozom, a na stanici ih čekaju tatko i najmlađi brat, zarasli u brade. Oni kad ih videše, udriše u kukanje pa pituju: • Kuku, tatko, da neje majka umrela? A tatko će: • Neje, majke vi ga, nego zašto ponesoste oba žileta, kad otidoste!?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1722 od 30.05.2015 : Pitalice
Znate li kako Kinezi drže dijetu? • Jedu jednim štapićem.
#3205 od 15.03.2018 : Mujo i Haso
Dolazi Mujo u bioskop i kupi jednu kartu za film. Posle dva minuta, dolazi i kupuje još jednu, i tako nekoliko puta. Prodavac ga upita: • Pa šta će vam toliko karata za jedan isti film? • Znam ja da je dovoljna i jedna, nego onaj kreten na vratima uvek pocepa kartu kada mu je dam.
#2407 od 05.02.2016 : Perica
• Perice, dođi da pomogneš majci u kuhinji! • A čarobna reč mama? • Ako ne dođes, isključiću ti Internet!
#1387 od 08.03.2015 : Cigani
Zatekne mali Ciga mamu i tatu kako se tucaju, pa pita iznenađeno: • Tato, šta to radite, bre?! • Marš napolje bre, vidiš da ti je majka bolesna, pa je lečim! Mali ciga, uplašen i zbunjen, izađe iz sobe. Sutradan otac dolazi kući ranije, i odmah s vrata pita malog: • De ti je majka? • Nešto je boli grlo, otišla kod komšije da se leči.
#3006 od 24.03.2017 : Pitalice
Koja je razlika između Milka Ðurovskog i Tita? • Milko je zajebao Zvezdu, a Tito Budućnost, Napredak i Jedinstvo!
#3155 od 15.01.2018 : Mujo i Haso
Fata čeprka po Mujinom telefonu pa ga pita: • Ko ti je ovaj Huso limar u telefonu? Mujo odgovara: • Ma, ne znaš je ti!
#1521 od 31.03.2015 : Političari
Došao ministar u dečji vrtić. Gleda dečicu kako se igraju, pa kaže pomoćniku: • Napiši ček na 5.000 € za poboljšanje uslova boravka u vrtiću! Posle vrtića, na redu je bila poseta zatvoru. Razgleda ministar po zatvoru, pa kaže pomoćniku: • Napiši ček na 500.000 € za poboljšanje uslova boravka u zatvoru! Pomoćnik se zbuni: • Izvinite, gospodine ministre, ne razumem, zašto za dečicu samo 5.000, a za ove kriminalce i razbojnike 500.000? • A šta ti idiote misliš, da ćemo posle izbora ići u vrtić?!
#302 od 27.06.2013 : Svaštara
Jelena Karleuša objavila oglas da se udaje i prima sve ponude. Javi se Mujo na oglas i dođe kod nje na razgovor. Pita ga ona: • Dobro Mujo, koliko ti zarađuješ? • Pa tako, oko 300 eura! • Molim? Pa ja toliko dam samo na WC papir! A Mujo će: • Auuu, da sam ja znao da si toliko usrana, ne bih ni dolazio!
#1134 od 21.01.2015 : Svaštara
• Sinoć me pozvalo desetak devojaka da izađem. ... Pa šta ako je to bilo zato što sam ušao u ženski WC, sve se računa.
#1539 od 03.04.2015 : Svaštara
• Kako se zoveš? • Dunja. • A tvoja sestra? • Višnja. • Mamu vam multivitaminsku!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo