dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Mačka i baterijska lampa

#3101 od 08.11.2017 : Pitalice
Kada sa dvanaestog sprata istovremeno bacimo mačku i baterijsku lampu, a obe padnu u isto vreme, šta možemo da zaključimo? • Mačka leti brzinom svetlosti.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1835 od 30.06.2015 : Pitalice
Šta kažu Bosanci kad kroz Bosnu prođe mešalica sa betonom? • Vidi, loto!
#745 od 30.11.2014 : Svaštara
Dolazi Milisav kući posle celodnevnog rada na njivi, izvali se na trosed i požali: • Noge su mi mrtve umorne! A Živadinka će na to: • Sudeći po mirisu, umrele su pre tri dana!
#483 od 17.09.2014 : Svaštara
Razogovaraju dva fratra. Prvi kaže: • Čuo sam da će nam ukinuti celibat. Drugi odgovara. • Ma neee, nema šanse da će nam dozvoliti da se ženimo. Nećemo mi to doživeti. • Možda nećemo mi, ali hoće naša deca - odgovori drugi.
#3399 od 02.12.2021 : Svaštara
Majka najbolje zna, a moja jednom prilikom reče: • Najvažnija su realna očekivanja, mi smo tebe upisali u školu samo da dobiješ boginje! Sve preko toga je premija.
#2787 od 29.09.2016 : Svaštara
Pričaju dva druga u kafiću o devojci koja sedi blizu njih: • Šta da joj kažem? • Reci joj da je lepa, a ne seksi. Nakon toga prišao je devojci i rekao: • Ej ćao, lepa si, nisi seksi!
#171 od 19.03.2013 : Crni humor
U bolnici, kuca neko na vrata bolesničke sobe. Bolesnik pita: • Ko je? • Hemo! • Koji Hemo? - pita bolensik. • Terapija!
#1495 od 25.03.2015 : Perica
• Tata, meni se piški – kaže Perica tati. • Pa dobro sine, hoćeš li da te mama vodi da piškiš? – pita tata. • Neću da me vodi mama! • Pa dobro je l’ hoćeš da te ja vodim? • Neću ti da me vodiš! • Je l’ hoćeš sestra da te vodi? • Neeeeću! • Pa ko onda da te vodi? • Hoću baka da me vodi. • Baka? A što baka sine? • Tresu joj se ruke ...
#993 od 31.12.2014 : Studenti
Profesor biologije dolazi na čas i obraća se studentima: • A sada ću vam pokazati kako izgleda secirana žaba! Vadi on iz džepa lepo smotan paketić, otvara ga i vadi sendvič. Začuđeno se počeša po glavi: • A zakleo bih se da sam malo pre pojeo doručak!
#2620 od 07.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Kad već pijem zbog tebe, dođi bar da platiš račun!
#881 od 18.12.2014 : Cigani
Polagao Ciga vozački, instruktor pokaže Cigi znak STOP i pita Cigu kakav je to znak? A Ciga će njemu: • Aluminijski, gazda, aluminijski.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo