pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Danas je četvrtak

#2988 od 06.03.2017 : Babe
Razgovaraju dve gluve babe: • Je li, a koji je danas dan, je l‘ četvrtak? • Ma jok, bre, danas je četvrtak. • A što sam ja sve mislila da je danas četvrtak?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1129 od 20.01.2015 : Svaštara
• Izvukao sam sedmicu na Lotou! • Stvarno!? • Da, a zatim još samo osmicu i desetku!
#3307 od 11.01.2019 : Pitalice
Kako se pametna žena štiti od svinjskog gripa? • Razvede se od krmka, i konzumira samo piletinu!
#409 od 08.12.2013 : Policajci
Priđe klinac policajcu i upita: • Čiko, čiko, koliko ima sati? Policajac mu naivno kaže: • Sada ti je 11 sati. Na to će njemu klinac: • Kada bude 12 sati, hoću da me poljubiš u dupe! Policajac se razbesni i pojuri ga. Dok je pratio klinca, dođe do drugog policajca. Zaustavi ga ovaj i upita: • Ama, kolega, kud žurite? A ovaj mu odgovori: • Ovaj klinac mi je rekao da ga poljubim u dupe kada bude 12 sati ... Drugi policajac pogleda na sat i kaže mu: • Pa ne žuri, kolega, tek je 11:15!
#673 od 18.11.2014 : Međunarodni
Mujo kosi, a Japanac uzeo štopericu, olovku i papir i meri Muji produktivnost. Posle prvog otkosa, kaže Japanac: • Ne valja Mujo, imaš prazan hod. • Kako ba prazan hod? • Pa lepo. U jednom smeru kosiš, a kad vraćaš kosu vraćaš je u prazno. Nego, da naoštrimo kosu i sa druge strane, pa da i u drugom smeru kosiš. I tako i bude. Kosi Mujo, a Japanac opet: • Ne valja Mujo. Opet imaš prazan hod. • Pa kako bolan opet prazan hod? • Lepo! Kosiš u oba smera, ali imaš prazan hod jer vrtiš guzicom džabe. Nego, da ti zavežemo grabulje pa da odmah travu rastresaš da se brže suši. I tako i bude. Kosi jadni Mujo tako opremljen, kad eto ti Fate. Nosi ručak. Na glavu stavila posudu sa kiselim mlekom, u jednu ruku posudu sa pitom, a u drugu košaru sa hranom i pivom. Ide polako prema Muji, a on kad je vidi kako zanosno njiše bujnim bokovima, kaže: • Bona Fato, ne njiši tako bokovima, ako Japanac vidi da mi se diže, odmah će da mi utvrdi prazan hod i obesiti fenjer, da kosim i noću!
#73 od 13.03.2013 : Mujo i Haso
Zove Mujo Fatu Iz Nemačke. • Fato, jesi ti ljubavi moja? • Jesam, jedini moj, ko je to?
#1635 od 19.04.2015 : Cigani
Juri policajac Cigu i viče za njim: • Stani, Cigo! Ciga odgovori: • Stani ti, tebe niko ne juri! • Ma, stani hoću nešto da ti kažem! • Neka hvala, ne moramo mi Cigani baš sve da znamo!
#1054 od 10.01.2015 : Zemunci
Kaže Zemunac frizeru: • Znači, tebra, sa strane i pozadi mi jebi kevu, a ovde gore me ispoštuj.
#2238 od 26.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Kada malo više popijem, najintimniji odnos imam sa zidom. Dok u hodniku napipam prekidač za svetlo, milujem ga bar tri minuta.
#2051 od 18.09.2015 : Pitalice
Šta urade naši fudbaleri kada pobede Argentinu? • Ugase playstation!
#1391 od 09.03.2015 : Svaštara
Muškarac i žena koji se nikada ranije nisu sreli našli su se nekom greškom u istom kupeu spavaćih kola u vozu. Oboma je bilo nelagodno u početku, ali su ubrzo zaspali umorni, on na gornjem krevetu, a ona na donjem. Negde oko jedan sat noću on se nagne i šapne ženi: • Gospođo, izvinite ako vas budim, da li biste mogli da mi dodate rezervno ćebe is ormana? Strašno mi je hladno. • Imam bolju ideju, odgovara ona - samo za noćas, da se pravimo kao da smo venčani. • Ohoho, fantastična ideja, odličan način da se oboje ugrejemo ... • Odlično, - kaže ona - Pomeri dupe i uzmi sam svoje jebeno ćebe!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo