pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Uzmi svoju sliku

#1496 od 26.03.2015 : Svaštara
Devojka piše dečku pismo: • Ja ovako više ne mogu, ne volim te, a i 4 puta sam te prevarila, vrati mi moju sliku i oprosti. Dečko sav razočaran, odluči da joj se osveti pa pokupi slike svih devojaka koje je imao, ubaci slike u kovertu i napiše: • Ja ne znam koja si ti, uzmi svoju sliku a ostale vrati.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3048 od 09.08.2017 : Narkomani
Probudi se narkoman i izađe na terasu da zapali džoint. Ispuši on jedan, kad iznenada neka bleštava kugla preleti preko neba. On se začudi, ali zapali drugi džoint. Opet sjajna kugla preleti preko neba. Narkoman pomisli da nešto nije u redu i vrati se u sobu. Ugleda ga mama i upita ga: • Sine, pa gde si ti bio? On odgovori: • Na terasi, majko. • Pa zar dva dana?!
#313 od 07.08.2013 : Doktori
Sreću se na ulici dva psihijatra. Prvi će: • Dobar dan, dobro ste. Kako sam ja? • I vi ste dobro!
#613 od 12.11.2014 : Političari
Američki investitor pita našu ministarku Zoranu Mihajlović za broj telefona. Ministarka mu odgovara: • Sex! Sex! Sex! Free sex tonight! Brzo uskače prevodilac: • Mislila je 666-3629!
#1368 od 04.03.2015 : Svaštara
Ljubav na srpski način: Prijaviš se u „Domaćine, oženi se“, pa u „48 sati svadba“, onda u „Vreme je za bebe“ i na kraju u „Menjam ženu“.
#703 od 22.11.2014 : Piroćanci
Vozio se Piroćanac taksijem, iznenada otkazaše kočnice na kolima a taksista se uspaniči i povika: • Upomoć! Upomoć! Upomoć! Piroćanac će taksisti: • 'Ajde bre šta se dereš, prvo zaustavi taksimetar pa onda zovi u pomoć!
#1422 od 11.03.2015 : Oglasi
Molio bih nekoga iz Vrnjačke Banje da otključa moj katanac sa mosta. Hvala.
#2432 od 23.02.2016 : Plavuše
Plavušu, kandidatkinju za posao sekretarice, direktor pita: • I, ... zašto ste napustili prethodni posao? • Zato što je šef hrkao kada smo radili prekovremeno.
#372 od 28.11.2013 : Svaštara
Pričaju tri drugara i hvali se prvi: • Ja sam moju ženu poslao u Vrnjačku banju na sedam dana! Drugi kaže • Ja sam moju poslao na Kopaonik na deset dana! Treći kaže: • Ja, na žalost, nisam pri parama pa svoju jebem sam!
#1868 od 07.07.2015 : Pitalice
Koliko zuba treba da ima dobra tašta? • Samo dva! Jedan da je stalno boli, a drugi da zetu otvara pivo!
#2346 od 11.01.2016 : Mujo i Haso
Mujo postao šef na poslu i kadrovska mu poslala kandidatkinje za sekretaricu, pa on, naravno, izabere najzgodniju. Mesec dana on njoj nosi cveće i bombonijere, pa ona napokon pristane izaći na večeru s njim. Nakon večere svrate oni na pićence u njen stan i pićence po pićence, završe oni u krevetu. Nakon par minuta sekretarica upita: • Šefe, jel' uš'o? Mujo ponosno ispali: • Bezbel' da je uš'o, šta pitaš? Sekretarica uzdahne: • Jaooo, šefe, koliki jeeee ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo