plamen_svece

#2839 od 10.11.2016 : Aforizmi i grafiti
Današnji ljudi su stvarno neverovatni! Danas sam bio u crkvi i video čoveka kako pali cigaretu od plamen sveće. Toliko sam bio šokiran da sam ispustio flašu piva.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 62 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1959 od 01.08.2015 : Babe
Baba se napali da smrša za dedu i krene na aerobik. Posle više meseci treniranja baba demonstrira dedi šta je postigla. Pokuša gola da uradi špagu. Naravno pošto joj je između nogu kilometraža zabrinjavajuća, stvori se vakuum i baba se zalepi za parket. Deda pokuša da je odlepi, ali jok, nema šanse. Pozove deda parket servis, valjda će oni nešto da urade. Došli majstori, pokušavali satima nešto da urade i ništa. Odjednom majstor poče da gura babu, ne gore ili dole već u stranu. Deda i ostali majstori se čude šta koji moj ovaj radi, a ovaj onako očajnički reče:
• Ma guram je do kupatila pa neka se keramičari cimanju sa njom!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 58 Ocena: 
#615 od 12.11.2014 : Političari
Zašto je Obama pobedio na izborima?
• Uzevši u obzir u kakvom stanju je Buš ostavio zemlju, opet su najgori posao uvalili Crncu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 20 Ocena: 
#582 od 10.11.2014 : Babe
Pošla baba na pijac da prodaje jaja pa ušla u autobus da brže stigne. Kondukter joj zatraži kartu a ona, nemajući novca, ponudi kondukteru jedno jaje. Kondukter se sažali i prihvati jaje umesto karte. Baba se navadila pa svakog jutra isto. Posle nedelju dana kondukteru dosadi pa kaže:
• Nemoj baba, molim te, više da mi nudiš jaja umesto karte. Prijaviće me neko pa ću izgubiti posao zbog tebe.
Narednog jutra, ulazi baba u autobus, tutne kokošku kondukteru u krilo i drekne:
• Mesečna!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 42 Ocena: 
#3165 od 03.02.2018 : Perica
Jednog dana učiteljica je zadala da se napiše sastav koji sadrži reč: ananas. Perica je napisao:
• Moj tata je primio platu, napio se i sve potrošio, a na nas nije mislio.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 79 Ocena: 
#2739 od 23.08.2016 : Perica
Kaže Perica Jovici:
• Mnogo ti hvala za trubu koju si mi poklonio za rođendan. Sa njom zarađujem mnogo para.
• Tako dobro sviraš?
• Ma ne, tata mi svaki put plati po 5 eura da prestanem.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 48 Ocena: 
#469 od 23.07.2014 : Pitalice
Šta je to: krv pije, vampir nije; ima krila, a ne leti!
• Ulošci.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 62 Ocena: 
#944 od 23.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Budale i pečurke se ne sade. One same niču.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 25 Ocena: 
#1657 od 24.04.2015 : Mujo i Haso
Sedi Mujo u kafani, ispred njega puna pepeljara i poluprazna boca pive, puši i gleda u prazno. Haso ga ugleda i priupita:
• Bolan Mujo, šta ti je, što si loše volje?
Mujo otpije gutljaj:
• E moj Haso, razmišljam o tome kako molim Alaha od malih nogu da mi da neke supermoći ... i kontam da mi je jednu ipak dao ...
Haso se zbuni i počeše po glavi:
• Kakve moći, Mujo, šta bulazniš, šta ti je Alah dao?
Mujo slegnu ramenima:
• A eto, napravio me nevidljivim za zgodne žene ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 31 Ocena: 
#405 od 08.12.2013 : Kompjuteraši
Kako se pozdravljaju naci-hakeri?
• Zip-Fajl!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 43 Ocena: 
#2702 od 31.07.2016 : Aforizmi i grafiti
Velike ljubavi obično se završe kada se muž vrati sa službenog puta!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 41 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.