dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da nešto promenim u svom životu

#1196 od 30.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Rešio sam da, konačno, nešto promenim u svom životu. I tako, ... odem i promenim pet evra.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3387 od 24.09.2020 : Crnogorci
Objavili Crnogorci rat Kinezima i skupili se na jednom mestu da malo porazgovaraju. Jedan Crnogorac pita: • A, đe je ta Kina? Drugi odgovara: • To je tamo daleko, iza sedam mora i sedam gora. • A, kol`ko nji` ima? • Oko dvije milijarde. • Auuu, a đe da sahranimo tol'ki narod?
#1885 od 13.07.2015 : Babe
Vode baba i deda ljubav. Kaže baba: • Ti, deda, kao mobilni. • Što? Je l' dobro vibriram? • Ma jok, nego izgubiš signal kad uđeš u tunel ...
#2466 od 20.03.2016 : Svaštara
• Žao mi je, ali moram da te osudim zbog proizvodnje i prodaje rakije! - reče sudija Milisavu. • A ko me video da proizvodim rakiju? - upita Milisav. • Nisu te videli, ali su ti u podrumu pronašli za to potreban alat! • Onda me osudite i za silovanje! • Zašto za silovanje? • Pa, imam i za to potreban alat!
#2153 od 05.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Optimistično je to što baba gleda "Malu nevestu", bez obzira što neće da dočeka kraj serije.
#3198 od 08.03.2018 : Crnogorci
Ruski arheolozi iskopali telefonski kabl star hiljadu godina i zaključili da je još tada u Rusiji moglo da se telefonira. Američki arheolozi pronašli optički kabl star dve hiljade godina i zaključili da je još tada u Americi postojao internet. Čuli to crnogorski arheolozi pa počeše i oni da kopaju neku rupetinu na Cetinju. Pošto nijesu ništa našli, zaključili su da su još prije 5.000 godina Crnogorci imali mobilne telefone!
#2597 od 30.05.2016 : Svaštara
Razgovor posle seksa: • Pa, ti reče da si nevina ...!? • Pa, jesam ... • A, gde je onda krv? • Paa, ... malokrvna sam!
#537 od 05.11.2014 : Svaštara
Upoznavanje preko Interneta: • Hi, where are you from? • Germany, you? • Florida. • Sereš? • Majke mi ...
#1080 od 13.01.2015 : Perica
Pita Perica tatu: • Tata, kako leti avion? Tata odgovara: • Ne znam. Perica opet pita: • A tata, koliko je zemlja velika? Tata odgovara: • Ne znam. Perica opet pita: • A kako nastaju oblaci? Tata odgovara: • Ne znam? A Perica opet pita: • Tata, ljutiš li se ti što ja tebe svašta pitam? Tata ponosno odgovara: • Naravno da ne, kako bi inače naučio?
#3045 od 01.08.2017 : Svaštara
Trči Milojko ulicom sa makazama u ruci i sretne ga Radojko, pa ga pita šta se dešava, a on mu odgovara: • Žurim u bolnicu. Tašti mi život visi o koncu!
#171 od 19.03.2013 : Crni humor
U bolnici, kuca neko na vrata bolesničke sobe. Bolesnik pita: • Ko je? • Hemo! • Koji Hemo? - pita bolensik. • Terapija!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo