pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Mobilni korisnik trenutno nije dostupan

#1556 od 05.04.2015 : Plavuše
Plavuša zove dečka na mobilni telefon. Javlja se ženski glas: • Mobilni korisnik trenutno nije dostupan, molimo pozovite kasnije. A plavuša će na to: • A tebi je, kučko, dostupan!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1567 od 07.04.2015 : Cigani
Bio Ciga u ratu i stavili ga u rov. Iz rova svi pucaju, samo Ciga leži u rovu i ne diže glavu. Pita ga kapetan: • Cigo, što ti jedini ne pucaš? A Ciga mu kaže: • Gospo'n kapetan, ja ih tol'ko mrzim da ne mogu očima da ih gledam!
#2757 od 05.09.2016 : Pitalice
Šta je to menstruacija? • To je kad žena legne na belu posteljinu, a probudi se na zastavi Japana.
#304 od 27.06.2013 : Pitalice
Zašto je u Americi hladno? • Zato što ju je Kolumbo otkrio, a niko je nije pokrio.
#2738 od 22.08.2016 : Mujo i Haso
Doktor pita Muju: • Koliko čašica rakije konzumirate nedeljno? Mujo će: • Bolan doktore, ja sam alkoholičar, nisam računovođa!
#2064 od 27.09.2015 : Mujo i Haso
Ulazi Mujo u američki caffe bar i pravi se da zna engleski. Dođe konobarici i dere se: • Giv mi van kafurina vit varenika, giv meni, giv njemu, overder i deder naplati!
#2039 od 14.09.2015 : Piroćanci
Kako Piroćanac greje oca i majku? • Nađe im po jedan panj sa mnogo čvorova. Onako matori, oni cepaju panjeve i nikako ne mogu da ih iscepaju, ali se zato dobro zagreju cepajući.
#172 od 19.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Toliko je hladno da i Šaban Šaulić ponovo nosi periku!
#2806 od 17.10.2016 : Životinje
Došao zeka kod mede i moli ga da ga prošvercuje preko grane. Kaže zeka: • Molim te, medo, prošvercuj me preko grane. • Ne mogu, zeko, kako ću bre ... • Ajde, medo, molim te. Evo, ja ću se uvućie u tvoj prednji džep i neću ni zucnuti ... • Dobro, ajde. Došli oni na granicu, kad carinik gleda medu i nešto mu sumnjiv, pa kaže: • Je li, medo, šta ti je to u prednjem džepu? Meda brzo zvekne šakom iz sve snage po džepu, stavi ruku u džep i izvuče: • A to, to mi je zekina slika ...
#2833 od 04.11.2016 : Svaštara
• Čime se baviš? • Pojim stoku ... • Aha, znači poljoprivreda, stočarstvo ... • Ne, ja sam konobar!
#3074 od 16.10.2017 : Mujo i Haso
Mujo pita Fatu: • Fato, da li ti je neko rekao da si prelepa? • Nije. • Ma boli te kurac, bar imaš iskrene prijatelje!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo