dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ja idem u Mojkovac

#3053 od 12.08.2017 : Životinje
Razgovaraju životinje u šumi gde će koja ići na letovanje. Lav kaže: • Ja idem u Grčku. Lisica dodaje: • Ja ću ići u Egipat. A medved će na to: • Ja idem u Mojkovac kod svojih!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#878 od 17.12.2014 : Studenti
Žali se student cimeru: • Poslao sam ocu telegram da mi hitno pošalje novac jer sam na ulici. • I šta je odgovorio? • Sine, čuvaj se automobila!
#2523 od 06.04.2016 : Bračni
Pitao sam je: • Šta želiš da ti kupim? Nasmejala se zagonetno i rekla: • Možeš neku krpicu. • I kupio sam joj ... magičnu!
#525 od 03.11.2014 : Cigani
Imao neki čovek seks sa cigankom. Sutradan je zove: • Pa da li si ti normalna, sve me svrbi, što ne reče da imaš picajzle !? • A šta si ti hteo za deset evra? Bubamare!?
#469 od 23.07.2014 : Pitalice
Šta je to: krv pije, vampir nije; ima krila, a ne leti! • Ulošci.
#750 od 01.12.2014 : Plavuše
Zašto plavuša vadi zdrave zube? • Širi poslovni prostor!
#2205 od 20.11.2015 : Bračni
U 4 sata ujutru žena čuje muža u kuhinji. Dođe do njega, a on sedi za stolom i pije rakiju. • Šta to radiš, pobogu, u ovo doba noći? • Sećaš li se kad sam te otpratio kući i kad nas je uhvatio tvoj otac i rekao: “Znaš da je maloletna, zato il' je ženi, il' ideš 20 godina u zatvor”? • Sećam se ... • Eee, danas bi' izašao sa robije ...!
#1575 od 08.04.2015 : Plavuše
Udala se plavuša za trubača. Pita je trubač nakon prve bračne noći: • Kako ti je bilo? • Dobro, samo je truba malo mala. • Pa nisam ja znao da ću svirati u tako velikoj dvorani.
#2232 od 25.11.2015 : Bračni
Budi se čovek kasno popodne, posle dočeka Krsne slave, sav mamuran ... Posle posete kupatilu, nekako se dogega do dnevne sobe gde mu žena prinese kafu ... • Šta se sinoć dešavalo, ničeg se ne sećam ... Je l' bilo gore nego što mislim? • I gore od toga, napio si se k'o svinja, ispovraćao se direktorovoj ženi na haljinu, a onda si svom šefu, njegovom šefu i samom generalnom direktoru rekao da su majmuni, nesposobni kreteni, lopovi ... • Uh, ... i šta je onda bilo? • Onda te je generalni otpustio, naravno. • Eee, ... jebeš ga! • Jesam, ... danas. ... Vraćaš se na posao u sredu ...
#1191 od 30.01.2015 : Međunarodni
Ide Mujo Saharom i naiđe na nekog beduina pa ga upita: • Koliko još ima do mora? • Tri stotine kilometara, - odgovori beduin. • Dobra Vam plaža, al` je more daleko!
#1360 od 02.03.2015 : Pitalice
Zašto se King Kong zaljubio u plavušu? • Zato što je majmun!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo