dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Sve mi je priznao

#3091 od 30.10.2017 : Policajci
Pukla cev za vodu u stanici policije, pa komandir pozvao majstora. Majstor seo na bicikl i otišao u policiju. Komandir kaže dežurnom: • Vodi ga dole u podrum. Posle dvadesetak minuta dolazi dežurni kod komandira i kaže: • Šefe, sve mi je priznao, samo za motorcangle neće da kaže ... mamu mu njegovu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2373 od 20.01.2016 : Mujo i Haso
Lovac Mujo se vratio sa safarija iz Afrike i prepričava doživljaje: • Jedne noći, čujem neki šum. Ustanem iz kreveta i vidim da mi se približava slon. Skočim, zgrabim pušku i ubijem slona, onako u pidžami ... • Ma daj - prekide ga Haso - otkud slonu pidžama?
#3019 od 09.06.2017 : Aforizmi i grafiti
Raskinuo sam sa devojkom zbog verskih neslaganja ... Nije me prihvatila za Boga!
#1719 od 30.05.2015 : Aforizmi i grafiti
Negde u paralelnom univerzumu Nemac juri srpske papire, a Japanci i Kinezi tetoviraju slova naše ćirilice ...
#953 od 24.12.2014 : Mujo i Haso
Došao Mujo iz Amerike, pita ga Haso: • Bolan Mujo, kako je u Americi? • E moj Haso, oni su ti trideset godina iza nas! Tamo je još uvek sve dobro!
#2910 od 05.01.2017 : Bračni
Dobio muž premiju na lotou, vraća se kući i kaže: • Ženo, pakuj se. Dobio sam premiju na lotou! • Šta da pakujem, letnju ili zimsku garderobu? • Ma, pakuj se u pizdu materinu, da te ne vidim više!
#1462 od 19.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Kad neko kaže da gaji osećanja, ja ga zamišljam kako ih seje, zaliva, đubri, ubere, osuši, ... i na kraju popuši.
#2246 od 29.11.2015 : Babe
Baba pita taksistu: • Koliko sam dužna za vožnju? • 10 evra, bako - kaže taksista. Baba mu daje 5 evra, a on joj kaže: • Bako, nije 5 evra, nego 10! • Pa šta hoćeš, i ti si se vozio - odbrusi mu baba.
#2851 od 17.11.2016 : Svaštara
Kad je Bog stvarao čoveka, asistent mu je pomagao, pa ga upita: • Gotovo? • Dodaj mu još i mali prst na nozi. • Za šta? • Za nameštaj. • Nameštaj? • Veruj mi, biće smešno!
#1704 od 23.05.2015 : Perica
Pita mama Pericu: • Je li Perice, imaš li ti devojku? • Imam! • I, ... kako se zove? • Jelena nadogradnja noktiju novi profil!
#931 od 21.12.2014 : Svaštara
Sprovodila televizija anketu o seksu na selu, pa između ostalih i dedu Milutina pitali na ovu temu. • E, vidiš sinko, prošle godine u'ranim ja svinje, a cena mala, prop'o sam načisto. Ove godine rešim da ih ne gajim, kad ono cena do nebesa ... • Ali, tajo, ne pitaju oni tebe o svinjama već o seksu - oglasi se snajka. • More, snajka, ja pričam šta mene jebe, a ti pričaj šta tebe jebe kad te budu pitali.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo